کد خبر: 14554
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۴:۰۵

شعارسال: علی پیرحسین‌لو درباره نحوه تردد خودروهای دارای پلاک ویلچری به محدوده طرح ترافیک گفت: خودروهایی که دارای پلاک ویلچری هستند بدون پرداخت عوارض طرح ترافیک و بدون ثبت نام در سامانه «تهران من» می‌توانند در این محدوده تردد داشته باشند و مالکان این دسته از خودروها کاملاً معاف شده‌اند. وی افزود:‌ در طرح ترافیک

ورود خودروهای پلاک ویلچری به محدوده طرح ترافیک منعی ندارد

شعارسال: علی پیرحسین‌لو درباره نحوه تردد خودروهای دارای پلاک ویلچری به محدوده طرح ترافیک گفت: خودروهایی که دارای پلاک ویلچری هستند بدون پرداخت عوارض طرح ترافیک و بدون ثبت نام در سامانه «تهران من» می‌توانند در این محدوده تردد داشته باشند و مالکان این دسته از خودروها کاملاً معاف شده‌اند.

وی افزود:‌ در طرح ترافیک جدید که به عنوان طرح کاهش آلودگی نام‌گذاری شده و جایگزین طرح زوج و فردی بود که سال گذشته اجرا می‌شد امسال پلاک ویلچری‌ها هیچ محدودیتی برای تردد ندارند.

مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در ادامه بیان کرد:‌ خبرنگاران، جانبازان، معلولان و بیماران خاص برای حضور در محدوده طرح ترافیک علاوه بر ثبت نام در سامانه «تهران من»، باید ۱۲۰ هزار تومان هم برای شارژ حساب شهروندی پرداخت کنند.

پیرحسین‌لو درباره پیامک مشمول طرح ترافیک خبرنگاری برای فعالان رسانه‌ای که سال گذشته دریافت نکرده بودند، گفت: خبرنگارانی که پیش از تاریخ ۳۱ تیرماه برایشان پیامک تأیید دریافت طرح ترافیک ارسال شد و وارد محدوده طرح ترافیک شدند اگر سال گذشته هم مشمول طرح ترافیک خبرنگاری بوده‌اند بدهی به آنها وارد نمی‌شود اما اگر در سال گذشته طرح ترافیک نداشتند و امسال سال اول دریافت طرح ترافیک‌شان است اگر در این چند روز وارد محدوده طرح ترافیک شده‌ باشند باید هزینه طرح ترافیک را تا اول تیرماه در سامانه پرداخت کنند و هزینه جریمه آنها برای ورود به محدوده طرح ترافیک عادی محاسبه خواهد شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار: 2 تیر 1398 ، کدخبر: 400023 ، www.irna.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها