کد خبر: 14649
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

شعار سال : فریبا گودرزی روز دوشنبه  افزود: پنجشنبه و جمعه با عبور سامانه بارشی هر چند ضعیف از روی شمال غرب در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل دریای خزر، ارتفاعات شمالی البرز و بخش‌هایی از شمال شرق؛ بارش باران گاهی رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی خواهیم داشت.به گفته وی،

ادامه روند گرما در کشور تا چهارشنبه

شعار سال : فریبا گودرزی روز دوشنبه  افزود: پنجشنبه و جمعه با عبور سامانه بارشی هر چند ضعیف از روی شمال غرب در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل دریای خزر، ارتفاعات شمالی البرز و بخش‌هایی از شمال شرق؛ بارش باران گاهی رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی خواهیم داشت.
به گفته وی، از چهارشنبه به بعد دما بر روی نیمه شمالی کشور کمی خنک‌تر و از این گرما تا حدودی کاسته می‌شود.
وی اظهار داشت: از امروز تا آخر هفته شرق و جنوب شرق به ویژه منطقه زابل وزش بادهای شدید همراه با خیزش گرد و خاک خواهد داشت که کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی را در این مناطق به همراه دارد.
گودرزی ادامه داد: با توجه به افزایش سرعت وزش باد در جنوب سمنان، شمال یزد، شمال و شرق اصفهان، قم، مرکزی و جنوب تهران نیز احتمال رخداد گرد و خاک وجود دارد.
وی افزود: همچنین به علت افزایش سرعت وزش باد بر روی کشور عراق، جنوب غرب کشور ما نیز از بعدازظهر سه‌شنبه و طی روز چهارشنبه گرد و خاک خواهد داشت که بیشتر در استان بوشهر خواهد بود.

آسمان تهران صاف
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و بعدازظهر افزایش ابر خواهدداشت. از چهارشنبه به بعد هوا در تهران کمی خنک‌تر می‌شود و به نظر می رسد دمای هوا پنجشنبه به ۳۷ و جمعه به ۳۶ درجه برسد. کمینه دمای امروز پایتخت ۲۸ درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز به ۳۹ درجه خواهد رسید.

گودرزی گفت: شهرکرد با دمای ۱۲ درجه بالای صفر و اهواز ۴۷ درجه بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.
شعار سال،بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا،تاریخ انتشار : 3 تیرماه 1398،کدخبر: 83366899،www.irna.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها