کد خبر: 14548
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۴۱

شعارسال: حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: وظیفه نمایندگی قائم به فرد است و قابل واگذاری به دیگری نیست و مجلس نمی‌تواند اختیارات قانون‌گذاری را به شخص یا هیاتی واگذار کند. وی افزود: مجلس بند ی تبصره ۱۲ قانون بودجه را مصوب کرد که به موجب آن

آنچه درباره افزایش حقوق ابلاغ شده مصوب مجلس نیست

شعارسال: حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: وظیفه نمایندگی قائم به فرد است و قابل واگذاری به دیگری نیست و مجلس نمی‌تواند اختیارات قانون‌گذاری را به شخص یا هیاتی واگذار کند.

وی افزود: مجلس بند ی تبصره ۱۲ قانون بودجه را مصوب کرد که به موجب آن افزایش ۴۰۰ هزار تومانی به اضافه ۱۰ درصد حقوق را برای کلیه کارکنان بازنشسته و شاغل لشکری و کشوری در نظر گرفته بود.

نماینده مردم همدان در مجلس تصریح کرد: در جلساتی که هیات رئیسه برای این موضوع تشکیل داد و نماینده دولت نیز حضور داشت پرسیدیم که چرا این قانون را طوری اجرا کردید که یک نفر 5 یا 4 میلیون تومان افزایش حقوق پیدا کرد.

حاجی بابایی اظهار داشت: نماینده دولت مدعی بود به ما قانونی ابلاغ شده که اجازه داده ما هرچه دلمان خواست انجام دهیم.

وی افزود: این متن بدون آنکه در صحن علنی مجلس قرائت و رأی گیری شود به دولت ابلاغ شده؛ لذا اگر سندی وجود دارد آن را ارائه دهند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار: 2 تیر 1398 ، کدخبر: 13980402000732 ، www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها