کد خبر: 14068
تاریخ انتشار: جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

شعار سال: برانکو ایوانکوویچ در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری «سعودی لیگ» عربستان گفت که تصمیمش برای ترک ایران را از چند ماه قبل گرفته و از همان زمان نیز مذاکرات خود را با تیم جدیدش، الاهلی آغاز کرده بود. سرمربی کروات پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از چند ماه قبل، زمانی که تصمیمم برای ترک پرسپولیس

تصمیم به ترک پرسپولیس را از چند ماه قبل گرفته بودم

شعار سال: برانکو ایوانکوویچ در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری «سعودی لیگ» عربستان گفت که تصمیمش برای ترک ایران را از چند ماه قبل گرفته و از همان زمان نیز مذاکرات خود را با تیم جدیدش، الاهلی آغاز کرده بود.

سرمربی کروات پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از چند ماه قبل، زمانی که تصمیمم برای ترک پرسپولیس قطعی شد، مذاکراتم را با مقامات الاهلی آغاز کردم. روند مذاکرات هم به صورت یکنواخت و با سرعتی خوب پیش می‌‌رفت تا اینکه ما به توافق نهایی دست پیدا کردیم. به اینکه سرمربی تیمی مانند الاهلی شده‌ام افتخار می‌‌کنم، تیمی که تاریخچه پرافتخاری دارد و می‌‌خواهم با این تیم نتایجی کسب کنم که هواداران را خوشحال کند.

برانکو با تأکید بر اینکه برای او جلب رضایت هواداران الاهلی بسیار مهم است، ادامه داد: در فوتبال، هواداران مهمترین چیز هستند. تمام کاری که ما انجام می‌دهیم هم برای خوشحال کردن آنهاست. امیدوارم رضایت هواداران الاهلی را جلب کنم و اطمینان دارم که ما می‌توانیم آنها را به چیزی که می‌خواهند برسانیم و برای بردن تمام بازی‌ها و لیگ تلاش کنیم.

برانکو در ادامه درباره دو هموطنش زوان مامیچ و اسلاون بیلیچ که پیش از این در عربستان مربیگری کرده‌اند (به ترتیب در تیم‌های الهلال و الاتحاد) و به دلیل عدم موفقیت اخراج شدند، اظهار داشت: بیلیچ الان سرمربی تیم وست‌بروموویچ است. زوران هم مربی خوبی است اما هر دوی آنها برای اولین بار در شرایطی مانند آنچه لیگ عربستان دارد کار می‌کردند و به همین دلیل نتوانستند خیلی سریع خودشان را با لیگ این کشور تطبیق دهند. اینجا کسی نمی‌‌تواند مدت زیادی برای کسب نتیجه صبر کند و به همین دلیل سرنوشت مربیان اینگونه رقم می‌خورد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 31خرداد 98، کد خبر: 2037124، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها