کد خبر: 13811
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

شعار سال :  تیم ملی والیبال کشورمان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال مقابل تیم‌های فرانسه، پرتغال و استرالیا باید به میدان برود. ملی‌پوشان والیبال در هفته چهارم نسبت به رقبای خود یک سر و گردن بالاتر هستند چرا که با کسب ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارند. نخستین بازی این هفته بلندقامتان،

نگاهی به حریفان ایران در هفته چهارم؛ فرانسه مدعی خطرناک

شعار سال :  تیم ملی والیبال کشورمان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال مقابل تیم‌های فرانسه، پرتغال و استرالیا باید به میدان برود.
ملی‌پوشان والیبال در هفته چهارم نسبت به رقبای خود یک سر و گردن بالاتر هستند چرا که با کسب ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارند.
نخستین بازی این هفته بلندقامتان، مقابل تیم پرتغال است. روز جمعه تیم ملی در حالی مقابل پرتغالی‌ها در اردبیل قرار می‌گیرند که این تیم چندان وضعیت خوبی تا به این جا کار نداشته است. پرتغالی‌ها با کسب هفت امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارند، آنها  از ۹ بازی که در سه هفته اول رقابت‌ها انجام دادند، دو پیروزی داشتند و در هفت بازی نتیجه را واگذار کردند. با توجه به عملکرد پرتغالی‌ها در این سه هفته ملی‌پوشان ایران کار راحتی مقابل این تیم دارند.
دومین بازی بلندقامتان ایران مقابل تیم استرالیا است. این تیم هم با کسب هفت امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد و از ۹ بازی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفتند، تنها یک برد به دست آوردند و در هشت بازی دیگر نتیجه را واگذار کردند. این تیم هم با توجه به عملکردی که در لیگ ملت‌ها داشته حریف سرسختی برای ایران نخواهد بود.
سومین بازی هفته چهارم ملی‌پوشان ایران مقابل فرانسه است، تیمی که یکی از مدعیان والیبال در دنیاست. البته با وجود اینکه فرانسه یکی از تیم‌های قدرتمند والیبال در جهان است اما فعلاً در لیگ ملت‌ها نتایج خیلی خیره‌کننده‌ای کسب نکرده است، این تیم تا به این جای کار ۱۹ امتیاز به دست آورده و در جایگاه پنجم قرار دارد. از ۹ بازی که ملی‌پوشان فرانسه در لیگ ملت‌ها به میدان رفتند، سه بازی را واگذار کردند و در ۶ بازی دیگر پیروز میدان شدند.
اگرچه نتایجی که تیم والیبال فرانسه تا به اینجا کار به دست آورده نسبت به ایران ضعیف‌تر است، اما این تیم یکی از تیم‌های قدرتمند والیبال جهان است و نباید آن را دست کم گرفت و به طور حتم جدی‌ترین رقیب ایران در هفته چهارم تیم فرانسه خواهد بود.
شعار سال،بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته ازخبرگزاری آنا، تاریخ انتشار:29 خرداد 1398،کدخبر:399045،ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها