کد خبر: 13303
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

شعارسال: سیدرضا غیاثی در مورد برگزاری جلسه روز گذشته کمیته داوران که با حضور مهدی تاج برگزار شد، گفت: در این نشست به جز رئیس فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری، فریدون اصفهانیان، علیرضا سهرابی، زاهد بحرینی، اسماعیل صفیری، محمدرضا فلاح، طاهره کشتیرانی و خود بنده حضور داشتم. در ابتدای نشست تاج در مورد لزوم بلیت فروشی

رئیس فدراسیون گفت شاید لیگ برگزار نشود!

شعارسال: سیدرضا غیاثی در مورد برگزاری جلسه روز گذشته کمیته داوران که با حضور مهدی تاج برگزار شد، گفت: در این نشست به جز رئیس فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری، فریدون اصفهانیان، علیرضا سهرابی، زاهد بحرینی، اسماعیل صفیری، محمدرضا فلاح، طاهره کشتیرانی و خود بنده حضور داشتم. در ابتدای نشست تاج در مورد لزوم بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات لیگ برتر صحبت کرد و اینکه با انجام این کار مشکلات در ورزشگاه‌ها کمتر خواهد شد. همچنین بر استفاده از کمک داور ویدئویی تاکید کرد که در ادامه داود رفعتی رئیس دپارتمان گزارش خود را در این مورد و جام جهانی جوانان در لهستان ارایه کرد و اینکه در سوئیس با مقامات فیفا هم دیدار کرده است.

وی افزود: تاج همچنین بر استفاده از کمک داور ویدئویی تاکید دارد و می‌گوید در صورتیکه نتوانیم از این تکنولوژی و همچنین فروش الکترونیکی بلیت استفاده کنیم شاید اصلاً مسابقات لیگ برتر برگزار نشود. در مورد برگزاری کلاس آموزشی پیش از فصل هم صحبت و مقرر شد که سوبخیدن برای آموزش داوران و همچنین استفاده از کمک داور ویدئویی و آموزش به داورانی که می‌خواهند کمک داور ویدئویی باشند به ایران بیاید.

غیاثی در مورد انتخاب رئیس جدید کمیته داوران گفت: مهدی تاج اعلام کرد هفته آینده نام رئیس جدید کمیته داوران اعلام خواهد شد اما هیچ کدام از حاضرین در این جلسه رئیس کمیته داوران نخواهند بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری مشرق نیوز ، تاریخ انتشار: 27 خرداد 1398 ، کدخبر: 967374 ، www.mashreghnews.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها