کد خبر: 13072
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

شعار سال: رسانه‌های نزدیک به مبارزان یمنی از حمله وسیع یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی به فرودگاه‌های اب‌ها و جیزان عربستان خبر می‌دهند.  یگان پهپادی یمن از حمله به فرودگاه‌های اب‌ها و جیزان در عربستان خبر داد. منابع یمنی اعلام کردند در این عملیات از پهپاد قاصف k۲ استفاده شده است. سرگرد یحیی سریع،

حمله گسترده مبارزان یمنی به فرودگاه‌های عربستان

شعار سال: رسانه‌های نزدیک به مبارزان یمنی از حمله وسیع یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی به فرودگاه‌های اب‌ها و جیزان عربستان خبر می‌دهند.

 یگان پهپادی یمن از حمله به فرودگاه‌های اب‌ها و جیزان در عربستان خبر داد.

منابع یمنی اعلام کردند در این عملیات از پهپاد قاصف k۲ استفاده شده است.

سرگرد یحیی سریع، سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد در حمله پهپادی به فرودگاه جیزان عربستان، اتاق کنترل هواپیما‌های بدون سرنشین در این فرودگاه هدف قرار گرفت.

این مقام نظامی در یمن اعلام کرد هر دو عملیات (حمله به فرودگاه‌های اب‌ها و جیزان) موفقیت آمیز بود و فعالیت هر دو فرودگاه متوقف شده است.

وی به عربستان سعودی هشدار داد در صورت تداوم تجاوز به یمن، در روز‌های آینده اقدامات شدیدتری در انتظار متجاوزان خواهد بود.

سرگرد سریع گفت: «به رژیم سعودی قول می‌دهیم اگر حملات و محاصره ادامه پیدا کند، ان‌شاء‌الله روز‌های دردناک‌تری خواهد داشت.»

گفتنی است، در چند روز گذشته نیروی هوایی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در واکنش به ادامه تجاوزگری‌های رژیم سعودی و مزدورانش، با تعدادی پهپاد از نوع قاصف K۲ به فرودگاه‌های اب‌ها و جیزان در جنوب عربستان حمله کردند و آشیانه و ایستگاه‌های هواپیما‌های بدون سرنشین سعودی را که در تهاجم به یمن استفاده می‌شوند، هدف قرار دادند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: 26 خرداد 1398، کدخبر: 6968384 ، www.yjc.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها