کد خبر: 12809
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۹:۵۱

شعار سال:حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا  با اشاره به ضرب و شتم خانم آمر به معروف در شهر خمام استان گیلان اظهار داشت: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شد و ضاربان وی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در تشریح این حادثه گفت: در پی تذکر این خانم

ضاربان خانم آمر به معروف در خمام شناسایی شدند / دستور تعقیب کیفری برای متهمان

شعار سال:حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا  با اشاره به ضرب و شتم خانم آمر به معروف در شهر خمام استان گیلان اظهار داشت: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شد و ضاربان وی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در تشریح این حادثه گفت: در پی تذکر این خانم به چند فرد هنجارشکن که با عدم رعایت حجاب اسلامی و اقدامات دیگر، عفت عمومی را جریحه‌دار کرده بودند تعدادی از آن‌ها به ضرب و شتم وی پرداختند.

حجت الاسلام مصطفوی‌نیا با اشاره به اینکه با جرائم منافی اخلاق و عفت عمومی قاطعانه و با جدیت برخورد می‌شود خاطرنشان کرد: ضاربان این خانم آمر به معروف، شناسایی شده‌اند و دستور تعقیب کیفری برای آنها صادر شده است.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی رویداد گیلان،تاریخ انتشار:24خرداد1398،کد خبر:43015،rooydadegilan.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها