کد خبر: 12448
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

شعار سال : علی رمضانی  گفت: از آنجا که بر بحث حمایت از کالای ایرانی تأکید زیادی شده است، امسال پیش از شروع سال جدید تحصیلی جشنواره حمایت از کالای ایرانی در همه استان‌ها برگزار می شود.وی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان در این جشنواره نقش اساسی دارند اضافه کرد: همه دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف

حمایت از لوازم التحریر ایرانی امسال با جدیت دنبال می‌شود

شعار سال : علی رمضانی  گفت: از آنجا که بر بحث حمایت از کالای ایرانی تأکید زیادی شده است، امسال پیش از شروع سال جدید تحصیلی جشنواره حمایت از کالای ایرانی در همه استان‌ها برگزار می شود.
وی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان در این جشنواره نقش اساسی دارند اضافه کرد: همه دانش‌آموزان در رشته‌های مختلف می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و این کار در راستای اهداف آموزش و پرورش در مدرسه‌محوری است.
مدیرکل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش خاطر‌نشان کرد: دانش‌آموزان می‌توانند وارد سایت این جشنواره شده و آثار خود را بارگذاری کنند.
رمضانی با تأکید بر اینکه بحث استفاده از کالای ایرانی امسال با قدرت بیشتری در مدارس دنبال می‌شود خاطر‌نشان کرد: امسال با نظارت‌های صورت‌گرفته تولیدات لوازم التحریر ایرانی با حجم و کیفیت بهتری صورت می‌گیرد و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته حمایت‌های بیشتری از سوی خانواده‌ها از این کالاها صورت گیرد.
وی افزود: در کل کشور ۱۸۲ کانون فرهنگی و هنری داریم که در این کانون‌ها لوازم التحریر ایرانی را عرضه می‌کنیم تا هم از کالای ایرانی حمایت کرده باشیم و هم با قیمت مناسب‌تری این اقلام را در دست دانش‌آموزان قرار‌دهیم.

شعار سال ، بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا،تاریخ انتشار: 22 خرداد 1398، کدخبر:397583،ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها