کد خبر: 12266
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

شعار سال : ثبت‌نام در رشته‌های کاردانی باآزمون و بدون آزمون دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی از ۱۹ خرداد آغاز شد و تا ۲۶ خرداد ادامه دارد. در این دوره ۹ رشته الکتروتکنیک، کامپیوتر، مکانیک خودرو، تأسیسات مکانیکی، نقشه‌کشی معماری، حسابداری، تربیت‌بدنی، گرافیک و صنایع غذایی ارائه شده است. داوطلبانی که این رشته‌ها

رشته‌های باآزمون و بدون‌آزمون دوره کاردانی مهارتی را بشناسیم

شعار سال : ثبت‌نام در رشته‌های کاردانی باآزمون و بدون آزمون دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی از ۱۹ خرداد آغاز شد و تا ۲۶ خرداد ادامه دارد.

در این دوره ۹ رشته الکتروتکنیک، کامپیوتر، مکانیک خودرو، تأسیسات مکانیکی، نقشه‌کشی معماری، حسابداری، تربیت‌بدنی، گرافیک و صنایع غذایی ارائه شده است. داوطلبانی که این رشته‌ها را انتخاب می‌کنند باید در آزمون دوره کاردانی روز ۱۱ مرداد شرکت کنند.

اما داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در رشته‌های بدون‌آزمون را دارند می‌توانند رشته‌های الکترونیک، ساخت و تولید، صنایع فلزی، صنایع چوب و مبلمان، چاپ، ساختمان، صنایع شیمیایی، صنایع نساجی، متالوژی، سرامیک، معدن، ناوبری، الکترونیک و مخابرات دریایی، مکانیک موتورهای دریایی، امور اداری، تربیت کودک، مدیریت خانواده، طراحی و دوخت، هنرهای تجسمی و نقاشی، امور دامی، امور زراعی و باغی، ماشین‌های کشاورزی، موسیقی، هتلداری و گردشگری، حمل‌ونقل، مکاترونیک، پویانمایی، فتوگرافیک، معماری داخلی و صنایع‌دستی را انتخاب کنند.

هزینه ثبت‌نام در این دوره ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان است. پذیرش در دوره‌های شبانه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزشی غیرانتفاعی با پرداخت شهریه صورت می‌گیرد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 21خرداد1398 ، کدخبر:397251 : www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها