کد خبر: 10902
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱

شعارسال: حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا درباره تشکیل حزب جدید خود، اظهار کرد: ما همچنان منتظر هستیم تا نظر نهایی کمیسیون ماده ۱۰ وزارت کشور راجع‌به هیئت مؤسس حزب جدید و برنامه‌های آن اعلام شود. وی ادامه داد: همچنان مشغول انجام کارهای مقدماتی با قوت و قدرت بیشتر نسبت به گذشته هستیم و نیز هفته گذشته در

امیدوارم مجوز حزب جدید پیش از انتخابات صادر شود

شعارسال: حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا درباره تشکیل حزب جدید خود، اظهار کرد: ما همچنان منتظر هستیم تا نظر نهایی کمیسیون ماده ۱۰ وزارت کشور راجع‌به هیئت مؤسس حزب جدید و برنامه‌های آن اعلام شود.

وی ادامه داد: همچنان مشغول انجام کارهای مقدماتی با قوت و قدرت بیشتر نسبت به گذشته هستیم و نیز هفته گذشته در همین رابطه نشستی با هسته‌های استانی برگزار شد؛ لذا آماده هستیم تا بلافاصله با اعلام موافقت وزارت کشور، مقدمات برگزاری کنگره حزب جدید را فراهم کنیم.

قائم‌مقام سابق حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم که مجوز این حزب به‌زودی صادر شود تا به انتخابات مجلس شورای اسلامی خود را برساند؛ زیرا با زمان‌بندی که قانون مشخص کرده باید سریع‌تر به ما اطلاع دهند تا بتوانیم کنگره را برگزار و حضور فعالی در انتخابات داشته باشیم.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 11 خرداد 1398 ، کدخبر: 385208 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها