کد خبر: 10542
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۵:۳۲

شعارسال: «سید عباس موسوی» در واکنش به ادعای جان بولتون، مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در سفر به ابوظبی در خصوص دست داشتن کشورمان در حمله چندی پیش به چند کشتی در بندر الفجیره امارات، این ادعا را شدیدا رد و آن را ناشی از برنامه های ذهنی و سیاست های مخرب «تیم ضد ایرانی

صبر راهبردی و آمادگی دفاعی ایران مانع تحقق خواسته های آشوب طلبان در منطقه می شود

شعارسال: «سید عباس موسوی» در واکنش به ادعای جان بولتون، مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در سفر به ابوظبی در خصوص دست داشتن کشورمان در حمله چندی پیش به چند کشتی در بندر الفجیره امارات، این ادعا را شدیدا رد و آن را ناشی از برنامه های ذهنی و سیاست های مخرب «تیم ضد ایرانی بی» دانست.

وی گفت: طرح چنین ادعای مضحکی در دیدار دو نفر از اعضایآن تیم که رویکردهای ضدایرانی آنها سابقه ای طولانی دارد، امر عجیبی نیست.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: آقای بولتون و سایر جنگ طلبان و آشوب طلبان باید بدانند که صبر راهبردی، هوشیاری بالا و آمادگی کامل دفاعی جمهوری اسلامی ایران که برخاسته از اراده ملتی بزرگ و مقاوم است، مانع تحقق خواسته های شوم آنها برای برای ایجاد هرج و مرج در منطقه خواهد شد.

به گزارش ایرنا، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا که به ابوظبی سفر کرده است در جمع خبرنگاران در سفارت واشنگتن در ادعایی بی‌اساس گفت که تردید ندارد ایران پشت ماجرای حمله به چند نفتکش در بندر فجیره در امارات قرار دارد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایرنا ، تاریخ انتشار: 8 خرداد 1398 ، کدخبر: 83332604 ، www.irna.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها