کد خبر: 10389
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵

شعار سال : ابوالفضل ابوترابی در واکنش به خبر شکایت وزارت نفت از وی اظهار داشت: تا این لحظه هیچ شکایتی از هیچ مرجعی نسبت به بنده به من ابلاغ نشده است و از این موضوع اطلاعی ندارم. نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته وزارت اطلاعات هم

وزارت نفت از کدام نماینده شکایت کرد؟

شعار سال : ابوالفضل ابوترابی در واکنش به خبر شکایت وزارت نفت از وی اظهار داشت: تا این لحظه هیچ شکایتی از هیچ مرجعی نسبت به بنده به من ابلاغ نشده است و از این موضوع اطلاعی ندارم.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته وزارت اطلاعات هم اصل وجود کارت‌خوان را در وزارت نفت و دفتر وزیر تایید کرده است.

وی تصریح کرد: ما هم نگفتیم که کارت‌خوان متعلق به شخص وزیر بوده، بلکه اصل وجود داشتن کارت‌خوان را اعلام کردیم که مورد تایید وزارت اطلاعات نیز قرار گرفت.

برخی رسانه‌ها در پی انتشار شایعاتی به نقل از دو نماینده مجلس شورای اسلامی مبنی بر وجود دستگاه کارت‌خوان در دفتر وزیر نفت و تلاش برای القای ارتباط این موضوع به شخص بیژن زنگنه، وزارت نفت از هدایت‌الله خادمی و ابوالفضل ابوترابی دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داده بودند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین ، تاریخ انتشار:8 خرداد1398 ، کدخبر: 1264614: www.khabaronline.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها