کد خبر: 10221
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

شعارسال: محمد آقاجانی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز ملی اهدای عضو که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، درباره نقش دانشگاهیان در ترویج فرهنگ اهدای عضو اظهار کرد: دانشگاه در همه مقوله‌های فرهنگی و اجتماعی کشور پیشرو بوده و انتظار از دانشگاهیان این است که در مورد اهدای عضو نیز پیشتاز باشند. وی

دانشگاهیان در ترویج فرهنگ اهدای عضو پیشرو باشند

شعارسال: محمد آقاجانی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز ملی اهدای عضو که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، درباره نقش دانشگاهیان در ترویج فرهنگ اهدای عضو اظهار کرد: دانشگاه در همه مقوله‌های فرهنگی و اجتماعی کشور پیشرو بوده و انتظار از دانشگاهیان این است که در مورد اهدای عضو نیز پیشتاز باشند.

وی افزود: دانشجویان و اساتید دانشگاه باید در فرهنگ بسیار ارزشمند اهدای عضو که در کشور نهادینه‌شده، حضور پررنگی داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیان کرد: دانشگاهیان می‌توانند با دریافت کارت اهدای عضو در این سنت حسنه مشارکت کرده و برای آخرت خود توشه بزرگی کسب کنند.

آقاجانی خاطرنشان کرد: دانشگاهیان خوب است که خانواده‌ها، بستگان و دوستانشان را به گرفتن کارت اهدای عضو ترغیب کنند. ازآنجایی‌که معمولاً نگاه خانواده‌ها به فرزندان دانشجوی خود است، آن‌ها را نیز می‌توانند ترغیب کنند که در این فرهنگ بسیار مترقی شرکت کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 7 خرداد 1398 ، کدخبر: 384227 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها