کد خبر: 10272
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

شعار سال : «نارندرا مودی» نخست‌وزیر هند روز دوشنبه با انتشار پیامی در حساب رسمی خود در توئیتر ضمن تشکر از حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران که اخیراً به‌طور رسمی پیروزی مجدد وی را در انتخابات هند تبریک گفته بود، بر ضرورت تقویت روابط دهلی نو و تهران تأکید کرد. نخست‌وزیر هند در این پیام توئیتری

ارتباطات بین هند و ایران را تقویت می‌کنیم

شعار سال : «نارندرا مودی» نخست‌وزیر هند روز دوشنبه با انتشار پیامی در حساب رسمی خود در توئیتر ضمن تشکر از حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران که اخیراً به‌طور رسمی پیروزی مجدد وی را در انتخابات هند تبریک گفته بود، بر ضرورت تقویت روابط دهلی نو و تهران تأکید کرد.

نخست‌وزیر هند در این پیام توئیتری نوشت: «من از رئیس‌جمهور روحانی به دلیل تبریکات صمیمانه‌اش تشکر می‌کنم. تمدن‌های هند و ایران همواره با یکدیگر در ارتباط بوده‌اند. ما تلاش می‌کنیم که ارتباطات نزدیک بین دو کشور را تقویت کنیم.»

در پایان انتخابات هفت‌ مرحله‌ای هند، حزب «بهاراتیا جاناتا» توانست بار دیگر اکثریت کرسی‌های پارلمان این کشور را در اختیار گیرد تا نارندرا مودی این فرصت را پیدا کند که به مدت پنج سال دیگر قدرت را در هند در اختیار داشته باشد.

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان روز سوم خرداد در پیامی با تبریک پیروزی نارندرا مودی و حزب اتحاد ملی دمکراتیک در انتخابات سراسری پارلمانی هند، ابراز اطمینان کرد که روابط دیرینه تهران – دهلی‌نو بیش از پیش توسعه و تعمیق خواهد یافت.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:7 خرداد1398 ، کدخبر: 2020415: www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها