کد خبر: 9825
تاریخ انتشار: شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

شعارسال: در بسیاری از شهرهای جهان و البته ایران، برخی افراد به خاطر تقسیم هزینه‌های زندگی سعی می‌کنند مخارج خود را به نحوی مدیریت یا تقسیم کنند و با فردی دیگری زندگی کنند. در برخی موارد، این تصمیم به خاطر فرار از تنهایی نیز گرفته می‌شود. سایت‌ها و کانال‌های زیادی هستند که افرادی که چنین

شروط عجیب هم‌خانگی در سایت‌های آگهی

شعارسال: در بسیاری از شهرهای جهان و البته ایران، برخی افراد به خاطر تقسیم هزینه‌های زندگی سعی می‌کنند مخارج خود را به نحوی مدیریت یا تقسیم کنند و با فردی دیگری زندگی کنند. در برخی موارد، این تصمیم به خاطر فرار از تنهایی نیز گرفته می‌شود. سایت‌ها و کانال‌های زیادی هستند که افرادی که چنین قصدی دارند را به یکدیگر معرفی می‌کنند؛ هماکنون این اتفاق در سایت‌هایی شبیه دیوار یا همخونه به کرات دیده می‌شود.

در آگهی‌های منتشر شده، اما نکته‌های عجیب کم دیده نمی‌شود؛ یکی به دنبال همخانه‌ای خانم ۲۵ تا ۳۵ ساله می‌گردد و هزینه اجاره هم برایش مهم نیست! دیگری به دنبال همخانه در منزل ۱۳۰ متری می‌گردد و شرط اجاره را تنها ۱۰۰ هزار تومان گذاشته است. فرد دیگر نوشته هم‌خانه خانم می‌خواهد که به جای کرایه در خانه کار کند.

«سلام بنده دنبال یه خانم‌ مجرد و محترم برای همخونه شدن در یه واحد مستقل مبله هستم. لطفا شرایط بنده مطالعه شود بعد. من مجرد هستم ۲۶ ساله دانشجویی ای تی هستم و کارمند واحد ای تی بانک تهران تنها زندگی می‌کنم و هیچ کسی ندارم خانوادم ایران ساکن نیستن. یه شخصت بدون حاشیه و محترم بی دردسر و مثبت دنبال یه شخص شاغل یا دانشحو هستم که باهاش همخانه بشم. یه شخص مجرد و بدون حاشیه که بتونیم کمک حال هم باشیم و به صورت مشترک و مسالمت‌آمیز زندگی کنیم. خونه مجهز هست به تمام وسایل زندگی و از نظر پرداختی هم به صورت توافقی عمل می‌کنیم البته نیازی به پول و یا پیش پرداخت زیاد ندارم. اولویت بنده محترم و متشخص و شوخ طبع و اجتماعی بودن طرف هست. خونه برای خودم و میدون ولیعصر هست.‌ در ضمن لطفا بالای ۳۵ سال پیام ندن فقط خانوم لطفا در صورت مورد تایید بودن شرایط بنده مشخصات خودتونو برام ارسال کنین.»

به گزارش رویداد۲۴ این آگهی یکی از صدها آگهی منتشر شده در سایت دیوار است. برهان، با یک شماره تلفن دیگر برای پردیس هم آگهی زده است. پسر دیگری است که در متن آگهی خود نوشته است همخانه خانم، دانشجو یا شاغل بدون حاشیه وغیر دودى، آپارتمان یک خوابه باتمامى امکانات درمرکز شهر بدون مشکل تردد.

احتمالا برهان با وسیله نقلیه خود خانم‌ها را به محل کار می‌رسانده که به این مشکل اشاره کرده است. به هر حال او منزلی هم در میدان ولیعصر دارد که باید به آن همخانه‍ای هم رسیدگی کند!

وحید هم در سایت دیوار این متن را منتشر کرده است: «با سلام. یک واحد اپارتمان مبله با تمام امکانات. لطفا تلگرام یا واتساپ هماهنک کنید» اجاره و رهن آپارتمان وحید فقط ۱۰۰ هزار تومان است. مشخصا او به این پول نیازی ندارد و بیشتر به دنبال یک همخانه‌ای از جنس مخالف است.

فرد دیگری در آگهی خود نوشته «خانمی که در تهران تنها و شاغل زندگی می‌کند در خانه‌ای مستقلاتی که پارکینگ و حیاط و تراس هم دارد نیاز دارم. در ضمن من تنها زندگی می‌کنم و کار کامپیوتر می‌کنم، لطفا ابتدا در در واتس‌آپ مشخصات نام خود را ارسال کنید امکان جوابگویی تماس نیست، چون شماره روی گوشی نیست»

پسر دیگری در متن آگهی نوشته ۵۰ متری، ۴ سال ساخت، فقط خانم مجرد، لطف تماس بگیرید، پیام جواب داده نمیشه!

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری تحلیلی رویداد24 ، تاریخ انتشار: 4 خرداد 1398 ، کدخبر: 175787 ، www.rouydad24.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها