کد خبر: 9812
تاریخ انتشار: شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

شعار سال : آیا می‌دانید تنها در یک دقیقه حدود یک میلیارد دلار صرف خرید و فروش آنلاین شده و در همین بازه زمانی ۳ میلیون و ۸۰۰ جستجو در گوگل انجام می‌شود. ما انسان‌ها غالباً از اهمیت یک دقیقه از زمان در زندگی واقعی‌مان غفلت می‌کنیم، در حالی‌که  حتی در یک دقیقه هم می‌تواند تغییرات

ارزش تجارت اینترنتی در هر 60 ثانیه چقدر است؟

شعار سال : آیا می‌دانید تنها در یک دقیقه حدود یک میلیارد دلار صرف خرید و فروش آنلاین شده و در همین بازه زمانی ۳ میلیون و ۸۰۰ جستجو در گوگل انجام می‌شود.
 ما انسان‌ها غالباً از اهمیت یک دقیقه از زمان در زندگی واقعی‌مان غفلت می‌کنیم، در حالی‌که  حتی در یک دقیقه هم می‌تواند تغییرات مهمی رخ دهد.
به‌عنوان نمونه برای ما قابل تصور نیست که در مدت زمان یک دقیقه‌ای که ما در اینترنت در حال وب‌گردی و یا سرگرم گذران وقت با شبکه‌های اجتماعی در گوشی تلفن همراه‌مان هستیم چه اتفاقی در این فضا رخ می‌دهد؟
شاید آگاهی از آنچه در یک دقیقه در اینترنت اتفاق می‌افتد ذهن ما را نسبت به چگونگی گذران زمان تغییر دهد.
بنا بر اطلاعات به‌دست آمده که در اینفوگرافی زیر به تصویر کشیده شده است در هر دقیقه یک میلیون نفر به حساب شخصی‌شان در فیسبوک وارد می‌شوند، ۴,۵ میلیون در یوتیوب مشاهده می‌شود و یا ۲.۱ میلیون نفر با اسنپ‌چت -اپلیکیشن دریافت و ارسال عکس از طریق تلفن همراه- عکس می‌گیرند.
به‌علاوه در همین زمان یک دقیقه ۳,۸ میلیون جستجو در گوگل انجام می‌شود، حدود ۹۹۶.۹۵۶ میلیون دلار صرف خرید آنلاین شده و ۴۱.۶ میلیون پیام در واتس‌آپ و فیسبوک مسنجر ارسال می‌شود.
وقتی به آمار و ارقام نگاهی می‌اندازیم متوجه می‌شویم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل دسته‌بندی‌ها تغییر چندانی نداشته است و ما تنها شاهد افزایش آمار و ارقام هستیم.
به‌عنوان نمونه فیسبوک و گوگل به ترتیب با افزایش حدود ۳۰ هزار کاربر به صفحه شخصی‌شان در این شبکه اجتماعی و ۱۰۰ هزار جستجو در این موتور جستجو‌گر در مقایسه با سال گذشته افزایش عددی را تجربه کردند.
از سوی دیگر پلتفرم‌هایی همچون اینستاگرام و نت فلیکس هم افزایش چشمگیری را در استقبال مخاطب تجربه کردند.
شعار سال،بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا،تاریخ انتشار: 4 خرداد 1398،کدخبر:383665،ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها