کد خبر: 9670
تاریخ انتشار: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

شعار سال: جلال میرزایی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه در این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان کمیته‌ای تشکیل شده بود، گفت: جمع‌بندی این کمیته در قالب تحلیلی از وضعیت صحن مجلس و فضای سیاسی جامعه به هیئت‌رئیسه فراکسیون ارائه شد. وی ادامه داد:نتیجه بررسی‌های

نشست مجمع عمومی فراکسیون امید درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس

شعار سال: جلال میرزایی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه در این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان کمیته‌ای تشکیل شده بود، گفت: جمع‌بندی این کمیته در قالب تحلیلی از وضعیت صحن مجلس و فضای سیاسی جامعه به هیئت‌رئیسه فراکسیون ارائه شد.

وی ادامه داد:نتیجه بررسی‌های کمیته انتخاباتی در نهایت اینگونه شد که فراکسیون امید برای تمامی ارکان هیئت‌رئیسه کاندید معرفی کند، اگرچه در جمع‌بندی اعلام شده بود باید هیئت رئیسه، شورای مرکزی و مجمع عمومی فراکسیون نظر نهایی را درباره این موضوع اعلام کنند.

نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه تصمیم‌گیری درباره اعلام کاندیدا برای تمامی ارکان هیئت‌رئیسه پارلمان از سوی هیئت رئیسه فراکسیون بر عهده شورای مرکزی که 31 عضو دارد گذاشه شده بود، اضافه کرد: شورای مرکزی نیز تصویب کرد تا فراکسیون برای تمامی اعضای هیئت‌رئیسه مجلس کاندید معرفی کند.

عضو فراکسیون امید مجلس اضافه کرد: روز سه شنبه گذشته نیز مجمع عمومی فراکسیون با حدود 70 عضو تشکیل شد و در آن جلسه نیز اعضا تصویب کردند برای تمامی ارکان هیئت رئیسه کاندید معرفی شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه فردا(شنبه 4 خرداد) مجمع عمومی فراکسیون برای جمع‌بندی نهایی تشکیل خواهد شد، اظهار داشت: در این جلسه افرادی که قصد دارند در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس و برای پست های مختلف کاندید شوند، ثبت نام می‌کنند و پس رای‌گیری در اینباره لیست نهایی از سوی فراکسیون اعلام می شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 3 خرداد 98، کد خبر: 2018245، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها