کد خبر: 9639
تاریخ انتشار: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴

شعار سال: نشریه «توتو مرکاتو» ایتالیا در خبری اعلام کرد باشگاه استقلال ایران پیشنهاد قابل توجهی به آندره استرامامچونی سرمربی پیشین تیم های اینترمیلان ایتالیا و اسپارتاپراگ مسکو ارائه کرده است. این پیشنهاد سه ساله است. نشریه ایتالیایی در ادامه از جلسه مسئولان باشگاه استقلال با استراماچونی در تعطیلات آخر هفته (روزهای شنبه یا یکشنبه پیش

جلسه مسئولان باشگاه استقلال با سرمربی پیشین اینترمیلان

شعار سال: نشریه «توتو مرکاتو» ایتالیا در خبری اعلام کرد باشگاه استقلال ایران پیشنهاد قابل توجهی به آندره استرامامچونی سرمربی پیشین تیم های اینترمیلان ایتالیا و اسپارتاپراگ مسکو ارائه کرده است. این پیشنهاد سه ساله است.

نشریه ایتالیایی در ادامه از جلسه مسئولان باشگاه استقلال با استراماچونی در تعطیلات آخر هفته (روزهای شنبه یا یکشنبه پیش رو) خبر داده است تا این مربی را برای نشستن روی نیمکت تیم ایرانی متقاعد کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در این فصل، وینفرد شفر آلمانی بود که در هفته های پایانی لیگ از سمتش برکنار شد و نیمکت این تیم به فرهاد مجیدی رسید.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار 3 خرداد 98، کد خبر: 4624793، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها