کد خبر: 9288
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

شعار سال : به نقل از المسیره، نیروی هوایی ارتش یمن، بامداد امروز ــ چهارشنبه ــ برای دومین بار متوالی طی 24 ساعت گذشته، با پهپاد «قاصفK2»، فرودگاه منطقه‌ای نجران در جنوب عربستان را هدف قرار داد. یک منبع نظامی یمنی دراین‌باره تصریح کرد، عملیات هجومی یگان پهپادی محل نگهداری جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربی در

حمله پهپادی نیروهای یمنی به فرودگاه نجران عربستان برای دومین روز متوالی

شعار سال : به نقل از المسیره، نیروی هوایی ارتش یمن، بامداد امروز ــ چهارشنبه ــ برای دومین بار متوالی طی 24 ساعت گذشته، با پهپاد «قاصفK2»، فرودگاه منطقه‌ای نجران در جنوب عربستان را هدف قرار داد.

یک منبع نظامی یمنی دراین‌باره تصریح کرد، عملیات هجومی یگان پهپادی محل نگهداری جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربی در فرودگاه نجران واقع در جنوب غرب عربستان را هدف گرفت.

این منبع بر موفقیت‌آمیز بودن این حمله نظامی تأکید کرد و خاطرنشان ساخت، جنگنده‌های هدف گرفته‌شده در فرودگاه برای انجام حملات هوایی علیه غیرنظامیان بی‌‌گناه یمن استفاده می‌شدند.

نیروی هوایی ارتش یمن، روز گذشته نیز انبار تسلیحاتی فرودگاه نجران عربستان را هدف حمله پهپادی قرار داده بود که آتش‌سوزی گسترده‌ای را در این انبار به‌دنبال داشت.


این حمله، در پاسخ به حملات خونین پنجشنبه گذشته ائتلاف متجاوز به منطقه مسکونی «الرباط» در صنعا صورت می‌گیرد که در جریان آن 6 عضو یک خانواده از جمله چهار کودک کشته و 71 تن دیگر نیز زخمی شدند.

این در حالی‌ است که رژیم سعودی برای سرپوش گذاشتن به جنایات گسترده خود علیه یمنی‌ها، طی چند روز اخیر مدعی می‌شود که انصارالله موشک‌های بالستیکی را به‌سمت الطائف و جده در منطقه مکه مکرمه شلیک کرده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ 1 خرداد 98، کد مطلب:2016808 : www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها