کد خبر: 9054
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۳:۴۰

شعار سال : حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر ، با انتقاد از ضعف رسانه‌های داخلی در حوزه جنگ نرم اظهار کرد: متأسفانه امروز در حوزه جنگ نرم درست عمل نکرده‌ایم و به همین دلیل دشمن موفق شده تا علیه جمهوری اسلامی چنین جنگ نرمی راه بیندازد. همچنین با برخی نابسمانی‌ها در دوره‌های مختلف جنگ نرم مواجه بودیم

برخی مسئولان اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند

شعار سال : حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر ، با انتقاد از ضعف رسانه‌های داخلی در حوزه جنگ نرم اظهار کرد: متأسفانه امروز در حوزه جنگ نرم درست عمل نکرده‌ایم و به همین دلیل دشمن موفق شده تا علیه جمهوری اسلامی چنین جنگ نرمی راه بیندازد. همچنین با برخی نابسمانی‌ها در دوره‌های مختلف جنگ نرم مواجه بودیم که دشمن توانسته در این حوزه‌ به‌واسطه یارانی که در داخل کشور به‌خصوص در روزنامه‌های زنجیره‌ای و جریان‌های همسو با خودش دارد، یک فضای نگران‌کننده‌ای را در داخل ایران فراهم کند.

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان تحت تأثیر جنگ نرم دشمنان قرار گرفته‌اند، گفت: در شرایط کنونی این مسئولان اعتماد به نفس خود را از دست داده‌اند و نمی‌توانند تصمیم‌گیری صحیح داشته باشند؛ لذا ضروری است که در این فضا، مسئولان کشور از مردم روحیه بگیرند که به سخنان بیهوده دشمنان بی‌تفاوت هستند و نیز با اطمینان خاطر ادامه مسیر را طی کنند و در این صورت است که مشکلاتمان حل می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر قرار باشد به کشور آسیبی وارد شود از جانب همین تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم است؛ زیرا دشمن به‌گونه‌ای فضاسازی می‌کند که گویا با تجربه جدیدی در این ۴۰ سال روبه‌رو شده‌ایم و قطعاً با موفقیت مواجه نخواهیم شد؛ بنابراین همان ناتوی فرهنگی در اینجا معنا پیدا می‌کند و باید بیش از گذشته هوشیار بود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1398، کدخبر:  382478، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها