کد خبر: 9204
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶

شعار سال : ابوالفضل ابوترابی ، با اشاره به اینکه دولتمردان آمریکایی در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی همواره تهدید ملت بزرگ ایران را در دستور کار خود داشتند، اظهار کرد: ترامپ با همه رفتارهای خارج از عرفی که دارد،تاکنون به‌صورت مستقیم صحبت از جنگ نکرده و متأسفانه برخی افراد واداده داخلی بیشتر چنین مسائلی

آمریکایی‌ها از عمق استراتژیک ایران به‌ خوبی آگاهند

شعار سال : ابوالفضل ابوترابی ، با اشاره به اینکه دولتمردان آمریکایی در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی همواره تهدید ملت بزرگ ایران را در دستور کار خود داشتند، اظهار کرد: ترامپ با همه رفتارهای خارج از عرفی که دارد،تاکنون به‌صورت مستقیم صحبت از جنگ نکرده و متأسفانه برخی افراد واداده داخلی بیشتر چنین مسائلی را مطرح می‌کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به لحاظ توان نظامی و عمق استراتژیک از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و همین موضوع موجب دور شدن سایه جنگ از کشور اسلامی ایران شده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز پیروزی‌های حماس، حزب‌الله، حشدالشعبی، نیروهای مردمی سوریه و یمن شاهدی بر عمق استراتژیک ایران است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران کشور کوچکی نیست و مرزهای ایدئولوژیک ما نیز بسیار وسیع است و آمریکایی‌ها این را به‌خوبی می‌دانند.

وی با تأکید براینکه محال است دشمن وارد جنگ مستقیم با جمهوری اسلامی ایران شودخاطرنشان کرد: آنان بیشتر جنگ روانی را در داخل کشور ما پیگیری و تشدید می‌کنند که شانتاژها پیرامون حضور ناو آمریکایی در منطقه هم در همین راستاست.

ابوترابی با بیان اینکه حضور ناو آمریکایی در منطقه یک امر عادی است، اظهار کرد: با توجه به اینکه هنوز ناو آمریکایی به منطقه نیامده عده‌ای نفوذی و غافل بر این طبل توخالی کوفتند و جنگ روانی دشمن را تقویت کردند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فشار دشمن برجنگ اقتصادی، فرهنگی، روانی و امنیتی است. آمریکایی‌هاعواقب ورود به جنگ نظامی با جمهوری اسلامی ایران را پیش از این تجربه کرده و قطعاً وارد آن نمی‌شوند.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا، تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت1398 ، کدخبر: 382765: www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها