کد خبر: 8946
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

شعارسال: محمدجواد جمالی‌نوبندگانی اظهار کرد:‌ یکی از اقداماتی که مشاوران ترامپ به رئیس‌جمهور آمریکا دیکته کرده‌اند،‌ تشدید جنگ نرم و رسانه‌ای در کنار جنگ اقتصادی است. در این جنگ روانی، رادیو و تلویزیون‌های فارسی زبان که با پول سعودی‌ها، صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها فعالیت می‌کند به‌طور ۲۴ ساعته به‌دنبال ایجاد رعب و وحشت و اختلاف‌افکنی در

وجود سخنگو در دولت برای مقابله با جنگ نرم ضروری است

شعارسال: محمدجواد جمالی‌نوبندگانی اظهار کرد:‌ یکی از اقداماتی که مشاوران ترامپ به رئیس‌جمهور آمریکا دیکته کرده‌اند،‌ تشدید جنگ نرم و رسانه‌ای در کنار جنگ اقتصادی است. در این جنگ روانی، رادیو و تلویزیون‌های فارسی زبان که با پول سعودی‌ها، صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها فعالیت می‌کند به‌طور ۲۴ ساعته به‌دنبال ایجاد رعب و وحشت و اختلاف‌افکنی در داخل ایران اسلامی هستند.

وی ادامه داد:‌ متأسفانه یک‌سری جنگ و جدال‌های داخلی به فضای جنگ نرم دشمن کمک می‌کند، در صورتی‌که تکلیف شرعی و جناحی آن‌ها بر این است که به مقابله با جنگ نرم دشمن مبادرت ورزند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه صداوسیما هرازگاهی با تولید محتواهای نامربوط به فضای موجود، فضای جنگ روانی را تشدید می‌کند و این موضوع به این امر باز می‌گردد که این‌گونه سازمان‌ها و نهادها متولی خاصی ندارد و این قبیل رسانه‌ها هرچه که می‌خواهند می‌نویسند و منتشر می‌کنند.

جمالی‌نوبندگانی با انتقاد از دولت به‌دلیل عدم معرفی سخنگو خاطرنشان کرد: ماه‌ها می‌گذرد، اما متأسفانه دولت برای خود سخنگو انتخاب نکرده است، در صورتی‌که وجود سخنگو و برپایی جلسات هفتگی با اصحاب رسانه می‌تواند برخی شبهات را رفع و مردم را در برابر جنگ دشمن آماده سازد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1398 ، کدخبر: 382126 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها