کد خبر: 8830
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰

شعارسال: در روزهایی که وزنه برداری کشور خود را آماده برگزاری مجمع عمومی و انتخاباتی می کند تا رئیس جدید را بشناسد، برخی اقدام به وعده های پولکی کرده که موجب دلخوری اعضا را فراهم کرده اند. نزدیک شدن به مجامع انتخاباتی در فدراسیون ها برای انتخاب رئیس، همواره با حواشی و نکاتی همراه است

پول کثیف در انتخابات وزنه برداری!

شعارسال: در روزهایی که وزنه برداری کشور خود را آماده برگزاری مجمع عمومی و انتخاباتی می کند تا رئیس جدید را بشناسد، برخی اقدام به وعده های پولکی کرده که موجب دلخوری اعضا را فراهم کرده اند.

نزدیک شدن به مجامع انتخاباتی در فدراسیون ها برای انتخاب رئیس، همواره با حواشی و نکاتی همراه است که گاها رنگ بی اخلاقی را به خود می گیرد؛ اما رفتارهای برخی در انتخابات فدراسیون وزنه برداری باعث شده تا اعتراض اعضای مجمع نیز بلند شود و آش حسابی شور شود.

در این روزها، برخی اقدام به پیشنهادهای مالی مستقیم و غیرمستقیم کرده اند که در یک مورد، فردی که حتی سابقه مشخصی نیز در این رشته و حتی ورزش کشور ندارد، به اعضای مجمع ارقام و امکاناتی را پیشنهاد می دهد که شائبه برانگیز بوده و دلالت بر این دارد که خواب های بدی برای این رشته قهرمانی دیده است.

اکنون این سوال مطرح است که اگر این کاندیدا و آنهایی که می خواهند با پول های خود این انتخابات را آلوده و کثیف کنند، چه منافعی شخصی برای خود دیده و طراحی کرده اند که چنین وعده هایی می دهند؟ اگر این گروه دلسوز وزنه برداری هستند و بنایی بر دروغ و فریب ندارند، در این سال ها چه کرده و چرا تا کنون دست به جیب نشده اند؟ و ده ها سوال دیگر که اعضای مجمع به خوبی پاسخ آن را می دانند. البته، این اتفاقات موجب شد تا واقعیات این جریان برای خانواده این ورزش بیشتر مشخص شود که نعمتی بسیار ارزشمند است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه اطلاع رسانی راه دانا ، تاریخ 29 اردیبهشت 1398 ، کدخبر: 1487376 ، www.dana.ir

منبع: شعار سال

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها