کد خبر: 8644
تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

شعار سال: منابع خبری سوریه اعلام کردند پدافند هوایی این کشور تجاوز به آسمان دمشق از جانب رژیم صهیونیستی را دفع کرده است.  شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه از شنیده شدن صدای چندین انفجار‌ بر فراز آسمان دمشق خبر داد. این شبکه به نقل از خبرنگار خود افزود: سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه با اهدافی نورانی

پدافند هوایی سوریه تجاوز هوایی به این کشور را دفع کرد

شعار سال: منابع خبری سوریه اعلام کردند پدافند هوایی این کشور تجاوز به آسمان دمشق از جانب رژیم صهیونیستی را دفع کرده است.

 شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه از شنیده شدن صدای چندین انفجار‌ بر فراز آسمان دمشق خبر داد.

این شبکه به نقل از خبرنگار خود افزود: سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه با اهدافی نورانی که از سرزمین‌های اشغالی به سوی دمشق شلیک شد مقابله و شماری از آن‌ها را منهدم کرد.

در همین ارتباط، خبرگزاری دولتی سوریه (سانا) اعلام کرد پدافند این کشور موفق به رهگیری چندین موشک در آسمان دمشق شده است. به گفته یک منبع نظامی، این موشک‌ها از سرزمین‌های اشغالی (اسرائیل) شلیک شده بودند.

همچنین، به گفته منابع نظامی سوری، یکی از اشیاء ناشناسی که شب گذشته پس از ورود به حریم هوایی دمشق توسط پدافند هوایی این کشور سرنگون شد، یک پهپاد اسرائیلی بوده است‌.

رژیم صهیونیستی هنوز درباره این تجاوز اظهارنظر نکرده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: 27 اردیبهشت 1398، کدخبر: 6936363 ، www.yjc.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها