کد خبر: 8473
تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸

شعار سال: امرالله امینی درباره بسته شدن صفحات مجازی اعلام قیمت خودرو در چند روز اخیر گفت: موضوع قیمت‌گذاری در صفحات مجازی به صورت محدود است و تأثیرگذاری آن به این گستردگی و شدت که اعلام می‌کنند در بازار نیست. وی تأکید کرد: با مسدود کردن صفحات مجازی اعلام قیمت خودرو قیمت‌ها کاهش نمی‌یابد چراکه اصل

۳۰ درصد صنعت خودروسازی درگیر تحریم است

شعار سال: امرالله امینی درباره بسته شدن صفحات مجازی اعلام قیمت خودرو در چند روز اخیر گفت: موضوع قیمت‌گذاری در صفحات مجازی به صورت محدود است و تأثیرگذاری آن به این گستردگی و شدت که اعلام می‌کنند در بازار نیست.

وی تأکید کرد: با مسدود کردن صفحات مجازی اعلام قیمت خودرو قیمت‌ها کاهش نمی‌یابد چراکه اصل مشکل خود خودروسازان هستند.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی با انتقاد از به حاشیه رفتن برخی مسائل مهم درباره صنعت خودرو توضیح داد: افزایش قیمت دست خود خودروسازان است و ربطی به موضوعات حاشیه‌ای مانند صفحه‌های مجازی اعلام قیمت ندارد.

وی درباره افزایش قیمت خودرو در چند روز گذشته توضیح داد: وقتی هیچ‌کسی پاسخگو نباشد افزایش قیمت کاملاً طبیعی است، چراکه وزیر صنعت و مدیران خودروساز داخلی همگی در چند روز گذشته درباره این افزایش قیمت سکوت کردند.

امینی درباره افزایش قیمت و روند رو به رشد آن تصریح کرد: با در نظر گرفتن عدم ورود مسئولین به این موضوع قطعاً این روند نابسامان در بازار خودرو ادامه خواهد داشت.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار 27اردیبهشت 98، کد خبر: 381833، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها