کد خبر: 6374
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال : امیرحسین زمانی‌نیامعاون وزیر نفت در امور بین‌الملل و بازرگانی امروز در کارگروه کارشناسان شورای جهانی نفت (WPC) در تهران، با بیان اینکه خلیج فارس تنها در صورتی یک مسیر بین‌المللی انتقال نفت به‌شمار می‌آید که همه بتوانند از آن استفاده کنند، نه تنها چند کشور، تصریح کرد: دوره‌های سخت مستلزم راهکارهای سخت

هیچ کشوری نمی‌تواند جای خالی نفت ایران را پر کند

شعار سال : امیرحسین زمانی‌نیامعاون وزیر نفت در امور بین‌الملل و بازرگانی امروز در کارگروه کارشناسان شورای جهانی نفت (WPC) در تهران، با بیان اینکه خلیج فارس تنها در صورتی یک مسیر بین‌المللی انتقال نفت به‌شمار می‌آید که همه بتوانند از آن استفاده کنند، نه تنها چند کشور، تصریح کرد: دوره‌های سخت مستلزم راهکارهای سخت هستند.

به‌گفته زمانی‌نیا، طرف‌های اروپایی برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اکنون باید هزینه‌های لازم برای تحقق سخنان و وعده‌های خود را بپردازند.

معاون وزیر نفت در امور بین‌الملل و بازرگانی با اشاره به موفقیت ایران در پشت سر گذاشتن تحریم‌های مربوط به ملی شدن صنعت نفت در دهه 1950 میلادی، تصریح کرد: به‌نظر می‌رسد در شرایط دشوار کنونی نیز ایران بتواند از پس تحریم‌ها برآید.

زمانی‌نیا با تأکید بر اینکه تحریم‌های آمریکا علیه صنعت نفت ایران به ثبات بازارهای جهانی نفت آسیب می‌رساند و زندگی را برای مردم ایران سخت‌تر می‌کند، گفت: این تحریم‌ها، مصداق واکنش قلدرمآبانه آمریکا به تغییر موازنه قدرت در جهان است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 10 اردیبهشت 98، کد خبر:2000334 ، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها