کد خبر: 6197
تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال: رسانه‌های یمنی از حملات مشترک پهپادی و توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور به مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی خبر دادند.  یگان پهپادی و توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز یکشنبه در عملیاتی مشترک مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف منطقه “السدیس” در نجران را هدف قرار داد. از سوی

عملیات مشترک پهپادی و توپخانه‌ای ارتش یمن؛ هلاکت ۹ مزدور عربستان

شعار سال: رسانه‌های یمنی از حملات مشترک پهپادی و توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی این کشور به مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی خبر دادند.

 یگان پهپادی و توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز یکشنبه در عملیاتی مشترک مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف منطقه “السدیس” در نجران را هدف قرار داد.

از سوی دیگر نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حملات گسترده مزدوران ارتش سعودی به‌سمت مواضع خود در کوه “الحطیمی” در جیزان را دفع کردند.

بر اساس این گزارش این حمله مزدوران بیش از 9 ساعت به‌طول انجامید و آنها از پشتیبانی جنگنده‌ها و بالگردهای آپاچی ائتلاف متجاوز برخوردار بودند.

یک منبع نظامی گفت که بر اثر این عملیات دفاعی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن خسارت‌های سنگینی به مزدوران ارتش سعودی وارد شده است.

همچنین بر اثر حملات توپخانه‌ای و موشکی نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به مراکز تجمع مزدوران در منطقه “الوازعیه” در تعز 9 تن از آنها به هلاکت رسیده و 13 نفر زخمی شدند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1398، کدخبر: 1999710 ، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها