کد خبر: 6233
تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

شعارسال: شهباز حسن‌پور با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در شهریور گذشته مبنی بر کنترل بیشتر بازار به‌وسیله دولت و اختیار توزیع کالابرگ الکترونیک برای کالاهای اساسی افزود: دولت به مصوبه مجلس درست عمل نکرده است و باید با راهکار جدید و پاسخگو وارد بازار شود. وی گفت: در بودجه سال 98 نیز 14

اعتراض مردم به توزیع نامناسب کالاهای اساسی و انگشت اتهام به‌سمت دولت

شعارسال: شهباز حسن‌پور با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در شهریور گذشته مبنی بر کنترل بیشتر بازار به‌وسیله دولت و اختیار توزیع کالابرگ الکترونیک برای کالاهای اساسی افزود: دولت به مصوبه مجلس درست عمل نکرده است و باید با راهکار جدید و پاسخگو وارد بازار شود.

وی گفت: در بودجه سال 98 نیز 14 میلیارد دلار ارز ترجیحی برای تأمین کالاهای اساسی به دولت داده‌ایم.

حسن‌پور ادامه داد: این‌که می‌گویند گوشت و شکر با ارز 4 هزار و 200 تومانی وارد و توزیع شده است پاسخ دهند آیا این توزیع فقط در تهران و چند شهر بوده یا در سراسر کشور توزیع شده است.

وی گفت: مشکل اصلی در توزیع کالاها رانت است و افرادی که با ارز 4 هزار و 200 تومانی کالاهایی را وارد کرده‌اند به دست مصرف‌کننده با این قیمت نرسانده‌اند.

رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت برای پول‌های سرگردان در کشور برنامه‌ای ندارد، اضافه کرد: دولت باید کالاهای ضروری ماه رمضان را خریداری و ذخیره می‌کرد زیرا مجلس شورای اسلامی به دولت اجازه داده است درباره کالاهای اساسی هر طور می‌داند عمل کند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1398 ، کدخبر: 1999778 ، www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها