کد خبر: 5904
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰:۲۰
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال: معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در طرح ساماندهی آموزش عالی هیچ یک از دانشگاه‌ها و مراکز عالی تعطیل نخواهند شد. مسعود برومند در خصوص طرح ساماندهی آموزش عالی گفت: در طرح ساماندهی آموزش عالی هیچ یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تعطیل و یا حذف نخواهند شد،

هیچ یک از دانشگاه‌ها در طرح ساماندهی آموزش عالی تعطیل نمی‌شود

شعار سال: معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در طرح ساماندهی آموزش عالی هیچ یک از دانشگاه‌ها و مراکز عالی تعطیل نخواهند شد.

مسعود برومند در خصوص طرح ساماندهی آموزش عالی گفت: در طرح ساماندهی آموزش عالی هیچ یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تعطیل و یا حذف نخواهند شد، تنها یک نوع هم‌افزایی فعالیت بین مجموعه‌ها صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: دولت نمی‌تواند منابع لازم  برای همه دانشگاه‌های بزرگ و کوچک و مراکز آموزش عالی تأمین کنند. همچنین این امر از نظر اقتصادی نیز امکان‌پذیر نیست.

برومند عنوان کرد: در طرح ساماندهی آموزش عالی تخصیص وظایف و مأموریت در حوزه‌های علمی مد نظر است و دانشگاه‌ها و مراکز علمی که در شهرهای کوچک هستند موظف می‌شوند با عنوان محوریت دانشگاه‌های محیط استان به مشکلات منطقه‌ای خود رسیدگی کنند.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه تصریح کرد: تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ردیف‌های مالی و بودجه خود را حفظ می‌کنند و تنها از نظر اجرایی هماهنگی بیشتری خواهند داشت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی، تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1398، کدخبر: 376616 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها