کد خبر: 6002
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال: مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه گفت: یکی از نکات مهمی که ما به آن توجه داریم بحث گردشگری سلامت است و به همین منظور یک بیمارستان مجهز در کرمانشاه در حال ساخت است. امید قادری گفت: توجه به بحث گردشگری از نظر ارزآوری و ایجاد اشتغال بسیار پراهمیت است. وی با تأکید بر اینکه

مرکز گردشگری سلامت در غرب کشور فعال می‌شود

شعار سال: مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه گفت: یکی از نکات مهمی که ما به آن توجه داریم بحث گردشگری سلامت است و به همین منظور یک بیمارستان مجهز در کرمانشاه در حال ساخت است.

امید قادری گفت: توجه به بحث گردشگری از نظر ارزآوری و ایجاد اشتغال بسیار پراهمیت است.

وی با تأکید بر اینکه ساخت مرکز گردشگری سلامت می‌تواند گردشگران زیادی را به این استان راهی کند ادامه داد: امید داریم که تسهیلات موردنیاز به این پروژه اختصاص پیدا کند و بتوانیم هر چه سریع‌تر آن را به پایان برسانیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه تصریح کرد: این بیمارستان با هدف گردشگری سلامت راه‌اندازی می‌شود و در طراحی آن هتل، صرافی و فروشگاه‌های عرضه صنایع‌دستی در نظر گرفته‌ شده است و بنا دارد توریسم درمانی را در کشور گسترش دهد.

قادری افزود: در صورت تأمین اعتبارات این پروژه گردشگری تا پایان سال ۹۸ به پایان می‌رسد و تاکنون پیش از ۲۲ میلیارد تومان نیز برای ۶۰ درصد کار هزینه شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1398، کدخبر: 376860 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها