کد خبر: 5952
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۶:۵۰
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعارسال: علی شهابی با اشاره به برگزاری پانزدهمین رویداد استارتاپی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) در حاشیه سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران گفت: ۱۴ رویداد استارتاپی در سال پیش، از سوی واحد یادگار امام(ره) برگزار شد که ثمرات بسیار مطلوبی برجای گذاشت و پانزدهمین رویداد نیز در یک فضای فرهنگی برگزار شد که ویژگی‌های

رویکرد استارت‌آپ‌های سال ۹۸ در راستای رونق تولید است

شعارسال: علی شهابی با اشاره به برگزاری پانزدهمین رویداد استارتاپی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) در حاشیه سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران گفت: ۱۴ رویداد استارتاپی در سال پیش، از سوی واحد یادگار امام(ره) برگزار شد که ثمرات بسیار مطلوبی برجای گذاشت و پانزدهمین رویداد نیز در یک فضای فرهنگی برگزار شد که ویژگی‌های منحصربه‌فردی به‌دنبال داشت.

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان واحد یادگار امام‌خمینی(ره) ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی هرساله با ارائه انتشارات و کتب اعضای هیئت علمی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب شرکت کرده است. رویداد استارت‌آپی واحد یادگار امام(ره) در راستای رویکردهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی برای نمایش ظرفیت‌های دانشگاه با یک حضور متفاوت در این نمایشگاه برگزار شد.

شهابی با اشاره به رونمایی از کتاب نظام موضوعات حمل و نقل و شبکه‌های ارتباطی در حاشیه نمایشگاه کتاب تهران افزود: پانزدهمین رویداد استارت‌آپی به‌صورت فشرده برگزار و یک شبیه‌ساز فشرده کسب‌وکار در این رویداد برای مخاطبان ارائه شد. کارگاه‌های آموزشی با محوریت چگونگی ایجاد کسب‌وکار و استارت‌آپ و توجه به شعار سال «رونق تولید» از دیگر برنامه‌های یک‌روزه این رویداد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پانزدهمین رویداد استارت‌آپی با حضور بیش از ۴۰ نفر کار خود را پایان داد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1398 ، کدخبر: 376608 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها