کد خبر: 5817
تاریخ انتشار: شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال : مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا که از 29 فروردین به میزبانی چین تایپه آغاز شده بود، امروز با برگزاری دیدار فینال به اتمام رسید.شاگردان «رحمان محمدی‌راد» در تیم شهرداری ورامین که به فینال رسیده بودند در دیدار پایانی برابر تیم قدرتمند پاناسونیک ژاپن به پیروزی 3 بر 2 رسیده و جام قهرمانی را

شهرداری ورامین قهرمان آسیا شد

شعار سال : مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا که از 29 فروردین به میزبانی چین تایپه آغاز شده بود، امروز با برگزاری دیدار فینال به اتمام رسید.
شاگردان «رحمان محمدی‌راد» در تیم شهرداری ورامین که به فینال رسیده بودند در دیدار پایانی برابر تیم قدرتمند پاناسونیک ژاپن به پیروزی 3 بر 2 رسیده و جام قهرمانی را بالای سر بردند تا جواز حضور در جام باشگاه های جهان را کسب کنند.
تیم شهرداری ورامین در مرحله مقدماتی برابر نماینده ژاپن شکست خورده بود و امروز با نمایشی حساب شده توانست با برتری مقابل این حریف به مقام نخست برسد.
پاناسونیک در ست های اول و دوم با امتیازات 25 بر 20 و 25 بر 16 به برتری رسید، اما نماینده کشورمان در ادامه ست های سوم، چهار و پنجم را با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 20 و 16 بر 14 از آن خود کرد و پیروز شد.
شهرداری ورامین در دیدار نیمه نهایی نیز نماینده پر قدرت هند را شکست داده بود تا با طی کردن مسیری سخت و شکست تیم های مدعی، عنوان قهرمانی را تصاحب کند.
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ 7 اردیبهشت 98، کد مطلب:83292592: www.irna.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها