کد خبر: 5871
تاریخ انتشار: شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال : سال گذشته رییس وقت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا عنوان نمودندکه پلیس باید در مراحل صدور مجوز پروژه‌های بزرگ عمرانی در شهر حضور داشته تا بتواند موارد ترافیکی پروژه ها را بررسی کند. سردار محمدرضا مهماندار درباره اینکه آیا با افتتاح پروژه ایران‌مال، بار ترافیکی غرب تهران

ابهامات ترافیکی ابر پروژه ایران مال به کجا رسید؟

شعار سال : سال گذشته رییس وقت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا عنوان نمودندکه پلیس باید در مراحل صدور مجوز پروژه‌های بزرگ عمرانی در شهر حضور داشته تا بتواند موارد ترافیکی پروژه ها را بررسی کند. سردار محمدرضا مهماندار درباره اینکه آیا با افتتاح پروژه ایران‌مال، بار ترافیکی غرب تهران افزایش خواهد یافت یا خیر، گفت: ما یک مساله‌ای داریم و آن را به تمام دستگاه‌های مسئول نیز اعلام کرده و خواستیم که وقتی می‌خواهند یک پروژه عمرانی بزرگ نظیر مجتمع‌های تجاری بزرگ و… را احداث کنند، پلیس راهور نیز در جلسات کمیسیون بررسی و صدور مجوز حضور داشته باشد تا پس از احداث آن پروژه مشکلات ترافیکی به حداقل برسد. وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز پلیس نسبت به این موارد بی‌توجه نیست، گفت: در حال حاضر نیز ما داوطلبانه به این پروژه‌ها می‌رویم و با مسئولان آنها جلسه می‌گذاریم و به دنبال این هستیم تا راهکارهایی را اجرا کنیم که افزایشی در حجم ترافیک اعمال نشود.مهماندار در مصاحبه خود با خبرگزاری، بیان داشته بود که، در مورد پروژه ایران مال به همکارانم  ابلاغ کردم که حتما بروند و با مسئولان آن جلسه بگذارند تا راهکارهایی را پیدا و ارائه کنند. به گونه ای که شاهد کمترین مشکلات در ترافیک منطقه غرب تهران باشیم.

با توجه با اظهارات رئیس پلیس راهور تهران و با گذشت نزدیک به دو ماه از مصاحبه فوق ، این سوال پیش می آید آیا اقدامات و نظارت های لازم در زمینه اثرگذاری پروژه ایران مال بر وضعیت ترافیکی غرب تهران، صورت گرفته است یا خیر؟پیامدهای پیگیری ها و جلسات پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ با مدیران این پروژه به کجا رسیده است ؟ سوالی است که برای بسیاری از شهروندان مورد ابهام بوده و ضرورت پاسخگویی دارد .

اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها