کد خبر: 5610
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال: فرامرز توفیقی با اشاره به تعدیل نیرو تصریح‌شده در قانون بودجه ۹۸، اظهار کرد: این اقدام موجب کوچک شدن بدنه دولت خواهد شد و به چابک شدن دولت کمک خواهد کرد. عضو کانون عالی شورا‌های اسلامی کار با اشاره به توجه صاحبان صنایع به تأمین حاشیه سود خود، اظهار کرد: صاحبان صنعت تا حد

دولت برای اشتغال پایدار هزینه نمی‌کند

شعار سال: فرامرز توفیقی با اشاره به تعدیل نیرو تصریح‌شده در قانون بودجه ۹۸، اظهار کرد: این اقدام موجب کوچک شدن بدنه دولت خواهد شد و به چابک شدن دولت کمک خواهد کرد.

عضو کانون عالی شورا‌های اسلامی کار با اشاره به توجه صاحبان صنایع به تأمین حاشیه سود خود، اظهار کرد: صاحبان صنعت تا حد ممکن نیروی کار خود را تعدیل کرده‌اند و این تعدیل در بازار کار قابل‌توجیه نیست.

توفیقی با تشریح شرایط رکود در صنعت کشور، خاطرنشان کرد: تعدیل نیرو را در واحدهای صنعتی در سال ۹۸ خواهیم داشت و خودش را به‌صورت بیکاری در سطح جامعه نشان خواهد داد.

وی با تأکید بر هزینه‌بر بودن اشتغال پایدار، افزود: تأمین هزینه‌های لازم برای ایجاد یک شغل پایدار بسیار بالاست و با توجه به سایر متغیرهای اجتماعی و اقتصادی می‌توان گفت، ایجاد شغل پایدار با رقمی که دولت اعلام کرده است، امکان‌پذیر نیست.

توفیقی در این خصوص ادامه داد: ایجاد اشتغال کوتاه‌مدت نیز دیگر حتی به‌عنوان مسکن کارآیی خود را از دست ‌داده است.

وی با اشاره به ورود نسل چهارم انقلاب، تأکید کرد: درواقع از این به بعد بخشی از نیروی کار بازنشسته خواهند شد و با نیروهای جوان جایگزین می‌شوند و این جایگزینی را نباید دولت به‌عنوان ایجاد شغل ارائه کند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی تاریخ انتشار 5 اردیبهشت 98، کد خبر: 376316، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها