کد خبر: 5533
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۲۰
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال : معاون وزیر دفاع سوریه خواهان انحلال ائتلاف آمریکایی شد و تأکید کرد: باقی‌ماندن نیروهای آمریکایی در سوریه تجاوزگری است. به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، معاون وزیر دفاع سوریه در کنفرانس خود در مسکو گفت: دمشق با قصد واشنگتن درخصوص باقی نگه داشتن بخشی از نیروهایش در سوریه مخالف است و ما

ائتلاف آمریکایی منحل شود

شعار سال : معاون وزیر دفاع سوریه خواهان انحلال ائتلاف آمریکایی شد و تأکید کرد: باقی‌ماندن نیروهای آمریکایی در سوریه تجاوزگری است.

به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، معاون وزیر دفاع سوریه در کنفرانس خود در مسکو گفت: دمشق با قصد واشنگتن درخصوص باقی نگه داشتن بخشی از نیروهایش در سوریه مخالف است و ما این اقدام را تجاوزگری می‌دانیم.

وی خواهان ائتلاف بین‌المللی تحت فرماندهی آمریکا شد و درباره گروه موسوم به “کلاه‌سفیدها” گفت: آمریکا به استفاده از کلاه‌سفیدها برای رسیدن اهدافش ادامه می‌دهد.

مقام‌های سوری گروه “کلاه‌سفیدها” را همدست تروریست‌ها در کشورشان می‌دانند و معتقدند که آنها در پوشش کارهای انسانی در واقع به تروریست‌ها کمک می‌کنند.

معاون وزیر دفاع سوریه گفت: آمریکایی‌ها اردوگاه الرکبان در سوریه را به زندانی تبدیل کرده‌اند و به مردم اجازه ترک آنجا را نمی‌دهند.شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:4 اردیبهشت1398،کدخبر:1996774،www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها