کد خبر: 5404
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال : عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به آماده شدن سامانه سهمیه‌بندی کالاهای اساسی از سوی بانک مرکزی، گفت: در جریان بررسی بودجه سال 98 کل کشور مجلس مصوب کرد تا 14 میلیارد دلار ارز با نرخ ترجیحی، برای تأمین کالاهای اساسی از طریق کالابرگ الکترونیکی

سامانه سهمیه‌بندی کالاهای اساسی چه زمانی رونمایی می‌شود؟

شعار سال : عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به آماده شدن سامانه سهمیه‌بندی کالاهای اساسی از سوی بانک مرکزی، گفت: در جریان بررسی بودجه سال 98 کل کشور مجلس مصوب کرد تا 14 میلیارد دلار ارز با نرخ ترجیحی، برای تأمین کالاهای اساسی از طریق کالابرگ الکترونیکی اختصاص داده شود که بانک مرکزی اخیراً اعلام کرده این سامانه را آماده کرده است.

وی ادامه داد:قرار است آئین‌نامه‌های از سوی دولت برای راه‌اندازی این سامانه تدوین شود که در آن تعریفی از کالاهای اساسی انجام شود.

نماینده مردم کرج در مجلس با بیان اینکه دولت باید به دور از شتابزدگی این سامانه را راه‌اندازی کند، افزود:البته باید این سامانه با توجه به شرایط کشور به زودی راه‌اندازی شود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد:احتمالاً ظرف یک یا 2 ماه آینده سامانه  سهمیه‌بندی کالاهای اساسی نهایی و رونمایی شود.

سایت شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت1398 ، کدخبر: 1995934: www.tasnimnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها