کد خبر: 5281
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

شعار سال : غلامرضا غفاری اظهار کرد: معمولاً بودجه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌صورت کامل دریافت نمی‌شود؛ امسال نیز این اتفاق رخ‌ داده است، البته زمان برای اخذ بودجه هنوز باقی است از همین رو نمی‌توانیم میزان دقیقی از بودجه باقی‌مانده اعلام کنیم.وی افزود: اکثر دانشگاه‌ها تمام بودجه خود را دریافت کرده‌اند اما با

افزایش 4 تا 6 درصدی بودجه وزارت علوم در سال 98

شعار سال : غلامرضا غفاری اظهار کرد: معمولاً بودجه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌صورت کامل دریافت نمی‌شود؛ امسال نیز این اتفاق رخ‌ داده است، البته زمان برای اخذ بودجه هنوز باقی است از همین رو نمی‌توانیم میزان دقیقی از بودجه باقی‌مانده اعلام کنیم.
وی افزود: اکثر دانشگاه‌ها تمام بودجه خود را دریافت کرده‌اند اما با توجه به اینکه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف بودجه قرار دارد هنوز به‌ صورت صد در صد بودجه خود را دریافت نکرده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص افزایش بودجه در سال ۹۸ تصریح کرد: به‌طور کلی این وزارتخانه بین چهار تا ۶ درصد افزایش بودجه در سال ۹۸ خواهد داشت. امیدواریم بودجه اعلام‌شده به‌صورت کامل داده شود تا برنامه‌های ملی و سراسری برگزار شود.
غفاری با توجه به افزایش کم بودجه اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم برنامه‌هایی که سال گذشته انجام داده‌ایم امسال نیز برگزار کنیم، در این مسیر از بخش‌های دانشجویی و بخش‌های دیگر نیز کمک خواهیم گرفت.
شعار سال،بااندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا، تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1398،کدخبر:375510،ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها