کد خبر: 4995
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

شعار سال : گیجی، اختلال اخلاقی، آلزایمر، بی‌قراری، پرخاشگری، کاهش میل جنسی، توهم، مختل کردن سیستم عصبی و بی‌خوابی بخشی از عوارض مصرف ماده مخدر گل برای بدن انسان است. امروزه مصرف انواع مختلف مواد مخدر بین جوانان به یکی از معضلات اصلی جامعه تبدیل شده است؛ درحال حاضر جوانان بیشتر به مصرف مواد مخدر جدید

آشنایی با عوارض خطرناک مصرف ماده مخدر گل!

شعار سال : گیجی، اختلال اخلاقی، آلزایمر، بی‌قراری، پرخاشگری، کاهش میل جنسی، توهم، مختل کردن سیستم عصبی و بی‌خوابی بخشی از عوارض مصرف ماده مخدر گل برای بدن انسان است.
 امروزه مصرف انواع مختلف مواد مخدر بین جوانان به یکی از معضلات اصلی جامعه تبدیل شده است؛ درحال حاضر جوانان بیشتر به مصرف مواد مخدر جدید مانند شیشه رفته‌اند که بر اساس اعلام متخصصان و درمانگران اعتیاد، عوارض به مراتب خطرناک‌تری نسبت به مواد مخدر سنتی مانند تریاک دارد.
یکی از مواد مخدری که به گفته رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بین جوانان و دانشجویان طرفدار بسیاری پیدا کرده است، گل یا همان ماری‌جوانا است؛ این ماده و مشتقاتش مانند گراس و علف بعد از ماده مخدر تریاک بیشترین مصرف‌کننده را در کشور دارد، اما اگر جوانان با عوارض و ضررهای مصرف این ماده برای بدن آشنا شوند، شاید کمتر به سمت آن بروند.
بر اساس این گزارش، حرص و ولع مصرف، کاهش اشتها، از دست دادن وزن، مشکلات خواب، پرخاشگری و عصبانیت، بی‌قراری، تحریک‌پذیری، کابو