کد خبر: 4776
تاریخ انتشار: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

شعارسال: حجت‌الاسلام مصطفی رستمی در خصوص نظارت بر خوابگاه‌های دانشجویی گفت: نظارت بر خوابگاه‌های دانشجویی بر عهده معاونت‌ دانشجویی است و ما باید بپذیریم این نظارت کافی نیست. وی با اشاره به تعدد خوابگاه‌های دانشجویی و پراکندگی آن‌ها بیان کرد: امکانات دانشگاه‌ها برای نظارت بر خوابگاه‌ها محدود است همچنین دسترسی به آن‌ها به‌ویژه خوابگاه‌های خودگردان

نظارت بر خوابگاه‌های دانشجویی کافی نیست

شعارسال: حجت‌الاسلام مصطفی رستمی در خصوص نظارت بر خوابگاه‌های دانشجویی گفت: نظارت بر خوابگاه‌های دانشجویی بر عهده معاونت‌ دانشجویی است و ما باید بپذیریم این نظارت کافی نیست.

وی با اشاره به تعدد خوابگاه‌های دانشجویی و پراکندگی آن‌ها بیان کرد: امکانات دانشگاه‌ها برای نظارت بر خوابگاه‌ها محدود است همچنین دسترسی به آن‌ها به‌ویژه خوابگاه‌های خودگردان نیز محدودتر است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: در کنار خوابگاه‌های رسمی دانشجویی، خوابگاه‌هایی با مجوز رسمی دانشگاه با عنوان خوابگاه‌های خودگردان وجود دارد، همچنین خوابگاه‌هایی نیز وجود دارد که مجوزی از دانشگاه ندارند. این موارد نظارت بر خوابگاه‌ها را سخت کرده اما متولی اصلی نظارت بر خوابگاه‌ها معاونت دانشجویی دانشگاه است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 31 فروردین 1398 ، کدخبر: 374858، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها