کد خبر: 4767
تاریخ انتشار: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعارسال: ولادیمیر کوملف، مدیرعامل سیستم ملی پرداخت روسیه (ان‌اس‌پی‌کی)، گفت: بزرگترین زنجیره بانکی ترکیه در کنار ۱۰ هزار خرده‌فروش آنلاین این کشور، پذیرش میر کارت روسیه را آغاز کردند. کوملف گفت: ما می‌خواهیم اعلام کنیم که امروز روز بزرگی است؛ چراکه کارت‌های اعتباری «میرکارت» از این به بعد، در ترکیه مورد قبول هستند. این مدیر

جزئیات اقدامات بانکی مشترک ترکیه و روسیه

شعارسال: ولادیمیر کوملف، مدیرعامل سیستم ملی پرداخت روسیه (ان‌اس‌پی‌کی)، گفت: بزرگترین زنجیره بانکی ترکیه در کنار ۱۰ هزار خرده‌فروش آنلاین این کشور، پذیرش میر کارت روسیه را آغاز کردند.

کوملف گفت: ما می‌خواهیم اعلام کنیم که امروز روز بزرگی است؛ چراکه کارت‌های اعتباری «میرکارت» از این به بعد، در ترکیه مورد قبول هستند.

این مدیر اجرایی گفت: دیروز فرآیند تست‌های این ارتباط نهایی شده؛ این در حالی است که بانک بانکاسی ترکیه بیش از ۶۵۰۰ عابربانک در سراسر این کشور دارد و دارای بزرگترین شبکه کارت‌بانکی در ترکیه است.

کوملف گفت: کارت اعتباری ملی روسیه در بین بیش از ۴۰ هزار فروشگاه در ترکیه مورد قبول هستند و در حال حاضر، اپراتور میرکارت در حال یکپارچه‌سازی این کارت‌ها با بانک زراعت (یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های ترکیه) است.

سیستم پرداخت اعتباری میر، در سال ۲۰۱۵ میلادی و یک سال پس از اعلام تحریم‌های ضد روسی غربی، توسط بانک مرکزی این کشور راه‌اندازی شد و در آن زمان، بانک‌های روسی موقتاً نتوانستند از کارت‌های ویزا و مستر کارت خود استفاده کنند.

طبق گفته الویرا نابیولینا، رئیس بانک مرکزی روسیه، تا ژانویه ۲۰۱۹ میلادی بیش از ۵۳ میلیون میرکارت صادر شده است.

میرکارت در حال حاضر در ارمنستان، قرقیزستان بلاروس و قزاقستان، مورد قبول بوده و تا پایان امسال قرار است ازبکستان هم به این فهرست اضافه شود.

با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: 31 فروردین 1398 ، کدخبر: 4595260 ، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها