کد خبر: 4630
تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱

شعار سال: با توجه به توئیت‌ها و اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا نوشت: ترامپ تقریبا در همه موضوعات در جهان خود را کارشناس و عقل کل می‌داند و می‌گوید من از همه بیشتر می‌دانم. در گزارش این خبرگزاری آمده است: رئیس جمهور آمریکا ابرویی بالا انداخت و گفت آتش نشانان (فرانسه) برای نجات نوتردام می‌بایست سریع‌تر عمل می‌کردند

وقتی ترامپ خود را در جهان عقل کل می‌داند

شعار سال: با توجه به توئیت‌ها و اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا نوشت: ترامپ تقریبا در همه موضوعات در جهان خود را کارشناس و عقل کل می‌داند و می‌گوید من از همه بیشتر می‌دانم.

در گزارش این خبرگزاری آمده است: رئیس جمهور آمریکا ابرویی بالا انداخت و گفت آتش نشانان (فرانسه) برای نجات نوتردام می‌بایست سریع‌تر عمل می‌کردند و احتمالا از هواپیما‌های آبپاش برای مهار آتش‌سوزی استفاده می‌کردند. اما این نخستین بار نبود که وی به عنوان کارشناس احتمالی پیش‌قدم می‌شد و اظهارنظر می‌کرد.

نیرو‌های وضع فوق‌العاده فرانسه می‌گویند که استفاده از حجم زیاد آب با استفاده از هواپیما‌های آبپاش می‌تواند باعث فروریختن ساختمان قدیمی ۸۵۰ ساله شود؛ با این حال، اعتماد به نفس ترامپ به دانش تکاملی و گلچین شده خود، بعید است که از بین برود. در اینجا به برخی از اظهارنظرهای ترامپ اشاره شده است:

روزنامه واشنگتن پست ترامپ را م