کد خبر: 4508
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده

شعار سال: مهدی تاج به عنوان نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا، حالا یکی از سه مرد قدرتمند ای‌اف‌سی است. او رییس فدراسیون فوتبال ایران هم هست و در عین حال به عنوان یک مدیر بازنشسته(با بنده و تبصره)فعالیت می‌کند. همه این مسئولیت‌ها دست به دست یکدیگر داده تا در نهایت او به یکی از مدیران جنجالی

نصیرزاده: ورزش جای بازنشسته‌ها است!

شعار سالمهدی تاج به عنوان نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا، حالا یکی از سه مرد قدرتمند ای‌اف‌سی است. او رییس فدراسیون فوتبال ایران هم هست و در عین حال به عنوان یک مدیر بازنشسته(با بنده و تبصره)فعالیت می‌کند. همه این مسئولیت‌ها دست به دست یکدیگر داده تا در نهایت او به یکی از مدیران جنجالی فوتبال ایران تبدیل شود. با هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی که شب گذشته در دیدار تیمش مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی حضور داشت، درباره حضور مهدی تاجدر کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران گفت‌وگو کرده‌ایم.

انتخاب مهدی تاج به عنوان رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا به نفع فوتبال ایران خواهد بود؟

بله از انتخاب او بسیار خوشحال شدم. آقای تاج فردی است که هم در اجرای امور بسیار قوی است و هم فوتبال ایران را متحول کرد. فکر می‌کنم او می‌تواند همین تاثیرها را در فوتبال آسیا هم نشان دهد.

حضور او در کنفدراسیون فوتبال آسیا چه به کمکی به پیشرفت فوتبال ایران خواهد کرد؟

ایشان قابلیت‌های خیلی خوبی دارند و امیدوارم از پس مسئولیت جدیدشان هم بر بیایند.قطعا سمتی که گرفته اند می تواند به درد فوتبال ایران بخورد.

مثلا حضور مهدی تاج می‌تواند به حضور زنان در ورزشگاه‌ها کمک کند؟

من از نزدیک آقای تاج را می‌شناسم. همانطور که گفتم در بحث اجرا بسیار قوی هستند. امیدوارم با جایگاه جدیدی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا به دست آوردند، فوتبال ایران هم تغییرات بیشتری را تجربه کند. از زمانی که ایشان به فدراسیون فوتبال راه پیدا کردند واقعا فوتبال ایران متحول شده است. مهدی تاج انتخاب‌های خوبی هم داشته است و فکر می‌کنم با پست جدیدی که در اختیار دارد، بیشتر می‌تواند به تحول فوتبال ایران کمک کند.

آقای تاج بازنشسته هم هستند…

ببینید من اصلا به این قضیه اعتقاد ندارم و کاملا با آن مخالفم. سمت فدراسیون فوتبال یک سمت دائمی نیست، به نظرم رییس فعلی این فدراسیون نباید مشمول این قانون باشد. آقای تاج در در حال تغییر اساسنامه هستند. اصلا ورزش جای بازنشسته‌ها است!

می‌گویند اگر جام جهانی با 48 تیم برگزار شود، شرایط مهدی تاجبرای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی تغییر می‌کند.

آقای تاج به تنهایی تصمیم نمی‌گیرد. یک کمیته فنی وجود دارد که همه با هم درباره آینده تیم ملی تصمیم‌گیری می‌کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تحلیل خبرآنلاین تاریخ انتشار 29فروردین 98، کد خبر: 1251237، www.khabaronline.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
برچسب ها:
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها