کد خبر: 4400
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱:۴۳

شعار سال : رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به کاهش ۱۷۰ هزارتومانی سکه، تصریح کرد: قیمت هر سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.محمد کشتی‌آرای  درباره آخرین وضعیت قیمت طلا و سکه گفت: در دو ـ سه روز گذشته شاهد کاهش ۷ دلاری قیمت جهانی طلا

سه دلیل عمده کاهش قیمت سکه و طلا در بازار

شعار سال : رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به کاهش ۱۷۰ هزارتومانی سکه، تصریح کرد: قیمت هر سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.
محمد کشتی‌آرای  درباره آخرین وضعیت قیمت طلا و سکه گفت: در دو ـ سه روز گذشته شاهد کاهش ۷ دلاری قیمت جهانی طلا در بازارهای جهانی بودیم که سبب کاهش قیمت در بازار طلای شده است.
وی با اشاره به سیاست‌های جدید بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز و تأثیر آن بر کاهش قیمت طلا توضیح داد: با سیاست‌های جدید بانک مرکزی قیمت ارز از روند رو به افزایش در هفته گذشته به روندی کاهشی تبدیل شد که بر روی بازار طلا هم خود را نشان داد.
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با تأکید به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و پایان مناسبت‌های مذهبی در کشور گفت: در حال حاضر با کاهش تقاضا روبرو هستیم که این موضوع طبیعی است.
کشتی‌آرای با ذکر این نکته که این سه عامل مطرح شده درمجموع سبب شد که قیمت هر سکه طلا با کاهش ۱۷۰ هزارتومانی نسبت به‌روز گذشته روبرو شود، تصریح کرد: قیمت هر سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.
وی با اشاره به کاهش قیمت جهانی طلا بیان کرد: قیمت هر اونس طلای جهانی به هزار و ۲۷۳ دلار رسیده است.
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با تأکید بر به تعادل رسیدن عرضه و تقاضا در بازار طلا تشریح کرد: با توجه به دادوستد و عرضه و تقاضا در بازار طلا کاهش حباب سکه طلا را شاهد هستیم.
شعار سال ،بااندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری آنا،تاریخ انتشار:28 فروردین 1398، کدخبر:374245،ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها