کد خبر: 4143
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

شعارسال: حمیدرضا ترقی درباره صف‌بندی احتمالی احزاب اصولگرا در انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ اظهار کرد: علی‌رغم اینکه وضعیت رقیب اصلاح‌‌طلب مناسب نیست؛ لذا هیچ راهی برای موفقیت در انتخابات مجلس به‌‌جز ائتلاف و وحدت میان اصولگرایان وجود ندارد. وی ادامه داد: اصولگرایان امسال باید با وحدت عملی به عرصه انتخابات ورود و با لیست واحد

اصولگرایان با وحدت عملی به عرصه انتخابات مجلس وارد شوند

شعارسال: حمیدرضا ترقی درباره صف‌بندی احتمالی احزاب اصولگرا در انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ اظهار کرد: علی‌رغم اینکه وضعیت رقیب اصلاح‌‌طلب مناسب نیست؛ لذا هیچ راهی برای موفقیت در انتخابات مجلس به‌‌جز ائتلاف و وحدت میان اصولگرایان وجود ندارد.

وی ادامه داد: اصولگرایان امسال باید با وحدت عملی به عرصه انتخابات ورود و با لیست واحد در سراسر کشور زمینه موفقیت و پیروزی خود را فراهم کنند، در غیر این‌ صورت احتمال اینکه نیروهای سفید فاقد گرایش سیاسی مطمئن، میدان‌دار انتخابات شوند، وجود دارد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: برای ائتلاف میان اصولگرایان، نوع سازماندهی آن‌ها بسیار مهم است و باید این سازماندهی متناسب با زمان به‌روز شود.

ترقی با اشاره به وحدت میان اصولگرایان و جمنا، گفت: جمنا نیازمند کامل‌تر شدن است تا بتواند همه نیروهای اصولگرا و انقلابی را فرا بگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روندی که برای وحدت میان اصولگرایان دنبال می‌شود به‌صورت زمان‌بندی‌شده مطلوب و مورد پذیرش است، اما احزاب برای ورود به یک ائتلاف باید دستان پُری داشته باشند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 27 فروردین 1398 ، کدخبر: 373891 ، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها