کد خبر: 4006
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹

شعارسال: تیم ملی دوچرخه‌سواری جاده کشورمان پس از تامین هزینه‌های اعزام به ازبکستان، تا چند روز دیگر راهی تاشکند می‌شود تا در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند. البته فراهم شدن شرایط این اعزام به همین راحتی و بی‌حاشیه نبود، چرا که طی روزهای اخیر حواشی ساخته شده به دست رئیس فدراسیون باعث شد تا رشته‌ای

فرار رو به جلو به سبک رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری

شعارسال: تیم ملی دوچرخه‌سواری جاده کشورمان پس از تامین هزینه‌های اعزام به ازبکستان، تا چند روز دیگر راهی تاشکند می‌شود تا در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند. البته فراهم شدن شرایط این اعزام به همین راحتی و بی‌حاشیه نبود، چرا که طی روزهای اخیر حواشی ساخته شده به دست رئیس فدراسیون باعث شد تا رشته‌ای که پای ثابت کاروان المپیک ایران در دوره‌های اخیر بوده، وارد حاشیه شود.

قمری روز شنبه در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون به انتقاد از کمیته ملی المپیک و رضا صالحی امیری رئیس این کمیته پرداخت و به نوعی تهدید هم کرد که شاید تیم ملی به ازبکستان اعزام نشود.

این حرف‌ها با واکنش تند کمیته ملی المپیک مواجه شد و این نهاد بزرگ ورزشی با بیان اینکه فدراسیون دوچرخه‌سواری از سوء مدیریت رنج می‌برد، پاسخ انتقادات قمری را داد.

پس از بیان