کد خبر: 3985
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

شعارسال: علیرضا رشیدیان در خصوص آخرین برنامه‌های حج تمتع ۱۳۹۸ گفت: طبق برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده عملیات حج در حال انجام است. وی افزود: هم‌اینک قرارداد نهایی با دو شرکت هواپیمایی ایران برای پروازهای حج تمتع ۹۸ منعقد شده و تنها یک بخش از پروازها باقی‌مانده است که مربوط به شرکت هواپیمایی سعودی می‌شود و در

دفتر نمایندگی حج ایران در عربستان بازگشایی شد

شعارسال: علیرضا رشیدیان در خصوص آخرین برنامه‌های حج تمتع ۱۳۹۸ گفت: طبق برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده عملیات حج در حال انجام است.

وی افزود: هم‌اینک قرارداد نهایی با دو شرکت هواپیمایی ایران برای پروازهای حج تمتع ۹۸ منعقد شده و تنها یک بخش از پروازها باقی‌مانده است که مربوط به شرکت هواپیمایی سعودی می‌شود و در این بخش هنوز به تفاهم نرسیده‌ایم.

رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز جلسات آموزشی و توجیهی مدیران، روحانیان کاروان‌های حج و زائران خبر داد و تصریح کرد: در خصوص تغذیه و تدارکات کارهایمان را شروع کرده‌ایم، همچنین مراحل ثبت‌نام‌های حج تمتع به مرحله نهایی رسیده و جلسات آموزش کاروان‌های حج آغاز شده است.

وی یادآور شد: در بخش معاینه پزشکی هم‌اینک ۲۵ هزار زائر ایرانی معایناتشان انجام شده و امیدواریم مابقی هم تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه به پایان برسد.

رشیدیان از فعالیت رسمی دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عربستان خبر داد و گفت: خوشبختانه دفتر نمایندگی حج جمهوری اسلامی ایران در عربستان فعالیت خود را آغاز کرده است که از برکات فعالیت این دفتر عملیات اجاره مسکن حج تمتع است که در مقایسه با سال گذشته ۵۶ میلیون ریال اجاره مسکن کاهش قیمت داشته است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری آنا ، تاریخ انتشار: 26 فروردین 1398 ، کدخبر: 373664، www.ana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها