کد خبر: 2033
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

شعار سال: برخی از شرکتهای هواپیمایی در اهواز در حال فروش بلیط ۸۰۰ هزار تومانی مسیر اهوزا به تهران هستند. دفاتر هواپیمایی در استان خوزستان در اقدامی سودجویانه بلیت پرواز اهواز به تهران را 800 هزار تومان ثبت کرده‌اند و این در حالی است که استان خوزستان در شرایط بحرانی قرار دارد و مسئولان استانی و

بلیت هواپیمای اهواز به تهران ۸۰۰ هزار تومان

شعار سال: برخی از شرکتهای هواپیمایی در اهواز در حال فروش بلیط ۸۰۰ هزار تومانی مسیر اهوزا به تهران هستند.

دفاتر هواپیمایی در استان خوزستان در اقدامی سودجویانه بلیت پرواز اهواز به تهران را 800 هزار تومان ثبت کرده‌اند و این در حالی است که استان خوزستان در شرایط بحرانی قرار دارد و مسئولان استانی و کشوری از تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها خواسته‌اند که در شرایط فعلی بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهند.

افزایش قیمت بلیت هواپیما در چنین شرایط نامطلوب و بحرانی نه تنها همدردی برخی از مسئولان با شهروندان سیل زده و درگیر بحران را نشان نمی‌دهد بلکه مشخص کرده است که همچنان عده‌ای وجود دارد که از آب گل آلود قصد ماهیگیری دارند و به علت بالا رفتن تقاضای مردم اقدام به افزایش قیمت بلیطها کرده‌اند.

انتظار می‌رود مسئولان مربوطه در این شرایط حوزه نظارت را بیشتر از قبل در نظر داشته باشند و در چنین شرایط بحرانی با سودجویان که در این شرایط به دنبال بدون کسب سود بیشتری هستند برخورد جدی داشته باشند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری فرارو تاریخ انتشار 13فروردین 98، کد خبر: 395214، www.fararu.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها