کد خبر: 1671
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۵:۴۰

شعار سال: اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای هشدار داد: از اواخر جمعه تا بامداد یکشنبه در پاره ای از نقاط با پیش بینی رگبار، تندباد موقتی و در بخش های مرتفع تر بارش برف؛ شهروندان از اطراق در حاشیه رودخانه های تهران خودداری کنند. به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی

اطراق در حاشیه رودخانه ها همچنان ناامن است

شعار سال: اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای هشدار داد: از اواخر جمعه تا بامداد یکشنبه در پاره ای از نقاط با پیش بینی رگبار، تندباد موقتی و در بخش های مرتفع تر بارش برف؛ شهروندان از اطراق در حاشیه رودخانه های تهران خودداری کنند.

به گزارش ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، در این اطلاعیه آمده است: سامانه بارشی از بعدازظهر یکشنبه وارد استان شده و تا روز سه شنبه در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد، گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. اطلاعیه ادامه یافت: همچنین ارتفاعات مه آلود همراه با بارش باران و برف خواهد بود از این رو توصیه می شود به دلیل لغزندگی جاده ها و کاهش دید جهت عبور از جاده های کوهستانی تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های هواشناسی، آسمان این استان طی دو روز آینده کمی ابری بتدریج افزایش ابر و در برخی ساعات بویژه عصر و شب شرایط برای بارش های رگباری و رعد و برق (بخصوص در ارتفاعات و بخش های شمالی استان بارش برف) و تندباد موقتی مهیاست. بر اساس این گزارش، از روز یکشنبه به تدریج سامانه بارشی فعالی استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه به ترتیب (9 و 16)، (10 و 17) و (11 و 15) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

ایستگاه های فرودگاه امام خمینی(ره) و ورامین هر دو با 17 درجه و فیروزکوه-امین آباد و آبعلی هر دو با منفی شش درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی الف، تاریخ انتشار: 10 فروردین 1398، کدخبر: 3980109098 ، www.alef.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها