کد خبر: 1605
تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

شعارسال:نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان بازدید از مرزهای جنوبی تاکید کرد که ارتش این رژیم وارد عملیات نظامی همه جانبه علیه غزه نخواهد شد. به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان بازدید از مرزهای جنوبی تاکید کرد که ارتش این رژیم وارد عملیات نظامی همه جانبه

نتانیاهو: وارد عملیات نظامی همه‌جانبه علیه غزه نخواهیم شد

شعارسال:نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان بازدید از مرزهای جنوبی تاکید کرد که ارتش این رژیم وارد عملیات نظامی همه جانبه علیه غزه نخواهد شد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان بازدید از مرزهای جنوبی تاکید کرد که ارتش این رژیم وارد عملیات نظامی همه جانبه علیه غزه نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، پایگاه صهیونیستی «والا» به نقل از بنیامین نتانیاهو بیان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی هرگز عملیاتی همه جانبه و گسترده را علیه غزه آغاز نمی‌کند، مگر اینکه راهی باقی نمانده باشد.

لازم به ذکر است که نتانیاهو در هر جنگ و عملیاتی که علیه غزه آغاز کرده شکست خورده است و اکنون خوب می‌داند که شکستی دیگر آن هم در آستانه انتخابات حساس کنیست، می‌تواند آینده سیاسی او را به کلی نابود کند.


شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار9 فروردین 98، کدخبر: 4577958، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها